Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szoliban szeretnék dolgozni....

Szoliban szeretnék dolgozni. Budapesten tud vaalaki szolit ahol van felvétel?

Figyelt kérdés
2012. nov. 27. 01:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem egy hosszútávú meló. Oda csini, fiatal csirkéket keresnek, egy kor után simán kiraknak és nézhetsz egy nagyot. Inkább tanulj valami értelmeset, amit hosszútávon tudsz használni.


Mondom ezt azok után, hogy én is így jártam csak nem szoliban, hanem recepción. Az összes lányt kirakták, akik elmúltak 30 évesek. Utána voltam olyan hülye, hogy ugyanilyen munkát kerestem. Most közel a 40-hez szóba se állnak velem és már a hirdetésekben se fogják vissza magukat. Most itt állok és sajnálom, hogy nem egy komoly szakmában kerestem boldogulást, hanem itt pazaroltam az időmet. Hiába tanultam tapasztalat híján mehetek a sóhivatalba.


De ha mégis a szoli mellett döntesz néhány dolgot tudomásul kell venni:


Nem lesznek hétvégéid, néha késő este fogsz hazamenni mert reggeltől estig nyitva vannak.


Mindenképp tanulj valami értelmeset és ha a munka beosztásod engedi vállalj mellék melót a gyakorlat végett. Ha menned kell akkor szükséged lesz tapasztalatokra.


Üsd be a gugliba, hogy munka szoláriumban vagy valami ilyen. Biztos kidob egy csomót.

2012. nov. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. nov. 28. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!