Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki jár a Miskolc Zrínyi Ilona...

Ki jár a Miskolc Zrínyi Ilona Gimnázium Dráma tagozatár? Főleg aki a Miskolci Zrínyibe jár azt kérdezem de ha más is tud valamit az is írjon! (A többi lent)

Figyelt kérdés
Na szóval én most 7.-es vagyok és majd 8. után a Zrínyibe akarok menni Dráma tagozatra.Az lenne a kérdésem hogy milyen a Dráma tagozat? Főleg miket csinálnak az ilyen órákon?? Mennyi órája van általában a Drámásoknak?A felvételinél mik számítanak és milyen plusz kell csinálni ? Nehéz? Kb ennyi !!Csak értelmes válaszokat lécci !! Előre is köszi a válaszokat:)

2012. nov. 28. 14:08
 1/1 anonim válasza:

Szia :)

Szeptembertől a zrínyibe fogok járni, igaz nem drámára, de egy kicsit tudok segíteni. :)

Először is iszonyat nagy a túljelentkezés úgyhogy elég jó jegyek kellenek, meg tehetség is, mert van gyakorlati felvételi, ahol énekelni kell meg szavalni és szituációs feladatok is vannak + irodalom szóbeli. Nemsokban tér el az órarendjük a többiekétől, de a honlapjukon meg lehet nézni évfolyamonként milyen órákra lehet számítani. Meg azt hiszem az irodalmat elég komolyan veszik.

Remélem tudtam segíteni :) Sok sikert! ;)

2013. jún. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!