Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a film címe? Bővebben...

Mi a film címe? Bővebben lent. (Azt hiszem ez romantikus dráma)

Figyelt kérdés
Van egy lány testvérpár. Azt hiszem középiskolások, a szüleik elváltak, és az anyjukkal élnek mindketten. Az apjuk híres rádiós műsorvezető, és házasodni készül. Helikopterrel érkezik a nyilvános esküvőjükre a pár, és aztán egyből mennek is tovább. közben a fiatalabb lány legjobb barátnője terhes lesz. de meghal a srác akivel járt és akitől a gyerek van. A srác temetésére színes ruhába megy, mert nincs neki fekete ruhája. a főszereplő fiatalabb lány pedig mondja neki hogy nem az ott jelenlévők tiszteletére öltözik, hanem annak aki meghalt. És ő el fogja nézni hogy nem feketébe ment. Aztán az idősebb lány is azt hiszem házasodni készül, de közben a fiatalabb lány legjobb barátnőjének éppen születik a babája és rohannak a kórházba. Remélem eleget mondtam ahhoz hogy valaki felismerje. Csak részletek a filmből, de ezekre emlékszem. Szerettem ezt a filmet. Ha valaki tudja a címét meg tudná nekem mondani? Előre is köszönöm!

2012. nov. 28. 14:16
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és a lányok nagymamája füvezik...
2012. nov. 28. 14:36
 2/3 anonim válasza:

Szerelmi leckék hitetleneknek

Egyébként, ha tetszett a film és még nem olvastad a könyvet, akkor nagyon ajánlom. Sokkal jobb, mint a film.

(Sarah Dessen - Egy felejthetetlen év)

2012. nov. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen! :) Elolvasom azt is :)
2012. nov. 30. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!