Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mint korábban kérdeztem hogy...

Katikepes kérdése:

Mint korábban kérdeztem hogy a 3410-es telefon hangereje lassul majd teljesen elhalkul hogy mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Ezt a szinte uj telefont otthon kipróbáltam minden tekintetben kitünő állapotban van. Az hogy régi kiadásu nem biztos hogy csak az uj a jó? Azért kértem segitséget aki ért hozzá hogy segitsen. A telefont elajándékoztam közeli rokonomnak aki távol lakik tőlem belföldön.Csak az válaszoljon aki ért hozzá. Köszönöm.

2012. nov. 29. 15:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Gondolod hogy itt ezt valaki távdiagnosztikával meg tudja mondani,hogy mi a baja? Vagy ha pl valaki azt javasolja hogy ki kell cserélni benne egy alkatrészt,akkor te azt meg tudod csinálni otthon? Vidd be egy szervizbe ha ér neked annyit,vagy kétezerért vegyél másikat.
2012. nov. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!