Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik (ük) a jobb robogó!...

Melyik (ük) a jobb robogó! Motowell, Kymco vagy Keeway?

Figyelt kérdés
Az érdekelne melyikük a strapabíróbb, megbízhatóbb. Nekem nagyon tetszik a Keeway Matrix de a többiből is van szép típus. Úgy tudom, hogy ezek mind kínaiak és ennek tudatában szívesen választanék ezen típusokból mivel kb. 120-max 200, és max 3-4 évest szeretnék vásárolni. Az érdekelni normál nem gyilkolt használatban (faluban elmenni, vásárolni) mennyit bír ki gyűrűzésig, de a négyüteműre is rábeszélhető vagyok. Kérem azokat, akinek Yamahája vagy Apriliája van, ne fárasszon azzal (persze ha nem rossz szándékkal), hogy azt vegyek, ami nekik van, mert ezek, amit én szeretnék az mind egy nagy rakás… Még egyszer mondom, nem rodeózni venném. Én is néztem olasz és japán robogót, de ezek ennyi árért öreg nap szívta karcos darabok. Az új vagy pár éves pedig megfizethetetlen, Ezek közzűl, ami néz is ki az 300 felett kezdődik, a többi régi leharcolt és eléggé rusnya a mai modern kinézetű robogókhoz képest. De szívesen várom bárki jó tanácsát

2012. nov. 29. 19:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!