Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha a hatóság...

Eőry Kornél kérdése:

Mi van akkor, ha a hatóság szerint nem hasonlítok egyik fényképes igazolványomra sem?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy az összes okmányom rendben meg van, és tényleg az enyémek, én vagyok rajtuk, de valami szerencsétlen véletlen vagy bármi folytán a hatóságok úgy vélik, hogy nem az enyémek. El lehet jutni odáig, hogy igazságügyi szakértő vizsgálja be, hogy én vagyok-e az okmányokon, és mi van ha úgy véli, hogy nem?

2012. nov. 30. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért ennyire senki sem vak. Lehet, szerinted nem hasonlítasz a képeidre, de idegenek jobban látják. Pl. a tükörképed is mindig más, mégis felismernek az utcán, nem? :)
2012. nov. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Alakváltó vagy? :D Hogyhogy nem lehet felismerni téged? Annyira azért gondolom nem változtál meg a fényképek készülte óta.
2012. nov. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem az a kérdés, hogy hasonlítok-e vagy sem, és ha nem akkor miért, hanem hogy feltételezzük, hogy nem hasonlítok, akkor mi történik?
2012. dec. 1. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!