Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha nem ismerek valakit akkor...

Ha nem ismerek valakit akkor köszönés, és hogy vagy-? - után bunkóság megkérdezni pl a kedvenc színét, hogy jobban megismerjem?

Figyelt kérdés
2012. nov. 30. 21:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Egy osztályba járunk, 3hónapja, de még nem nagyon beszélgettünk, ő lány én fiú.
2012. nov. 30. 21:50
 2/8 A kérdező kommentje:
Facebookra gondoltam, nem a valóságra.
2012. nov. 30. 21:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindenképp jobb, mint amit az én osztálytársam csinál. Az már szinte félelmetes. Mindig néz, néha megszólal, de akkor sem túl értelmeset, és bár így nem sokat beszéltünk még, néha olyan dolgokat mond rólam, amit úgy emlékszem még nem is mondtam neki.. Ez szabadidejében a facebookomat bújja, vagy mi? :D


Szóval kérdezz tőle bátran, de csak lazán! Mert elég szar érzés, ha úgy néznek rád mint egy földönkívülire. :D

2012. nov. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nee könyörgöm ne facebookon.

Nem fogja leharapni a fejed vagy betörni az orrod személyesen.

2012. nov. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja és jobb lenne, ha inkább a valóságban beszélgetnél vele.
2012. nov. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menj oda és élőben beszélgess vele. Pedig olyan egyszerű lenne kicselezni. Pl: Szia ! Bocsi elkérhetem a töri házidat mert nekem nincs kész ( odaadja, lemásolod ), és akkor mondjuk mondod neki hogy jól megírtad, szereted ezt a tantárgyat? És innentől már olyan gördülékenyen megy abban az esetben hogyha a csaj nem akar lerázni. :) Egyébként szerintem nem bunkóság.. de fb-n meg chaten ismerkedni mikor találkoztok, az nekem furi. Sok sikert! :) 17/L
2012. nov. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem megkerdezheted fb chaten is. de csak ugy mintha mellekesen erdekelni. (pl.: "tudomanyos kutatashoz" es akkor adott a tema, hogy a folytatashoz, o pl meg tudja kerdezni, hogy mi lett az eredmeny:))
2012. nov. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért ennyire ajtóstul ne ronts a házba! Inkább válaszolj a Hogy vagy kérdésre valamit, amitől adják magukat a dolgok általában.
2012. nov. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!