Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan lehetne SS-tiszti...

Honnan lehetne SS-tiszti egyenruhát szerezni? Varrassak?

Figyelt kérdés
Mivel engem érdekel a II. Világháború, szeretnék gyűjteni egy-két relikviát, (nem feltétlen eredetit, és nem fegyvereket, mert nincs engedélyem), hogy lehessen vele dicsekedni:)

#SS #egyenruha #II. VILÁGHÁBORÚ
2012. nov. 30. 23:59
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
SS tiszti ruhával ne dicsekedjél, mert nem méltó rá!
2012. dec. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%

Akkor sem dicsekednék vele, ha magam lőttem azt a ruhát. Ha romantikus érzelmeid egyik megnyilvánulása ez a gyűjtés, azzal meg alapból nincs mit felvágni.

Ám függetlenül az erkölcsi kérdésektől: Ha nem igazi, azon nincs mit gyűjteni.

2012. dec. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%

Ha az SS és annak egyenruháiról hallok, akkor egy rágcsálóféle jut eszembe, amel nagyobb, mint az egér. De nem hinném, hogy annak a gúnyája a te méreted lenne.

Ügye paradézni is szeretnél benne. Németországban, Ausztriában ne ted!

2012. dec. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
89%
Mennyire primitívek vagytok csórikáim. Én elhiszem hogy anyuka,apuka,nagyszülők így úgy meghaltak. De attól még azok a ruhák kikúrt jól néztek ki attól függetlenül ki volt benne és mit csinált. Ha meg valaki parádézni akar benne, mindent bele, bírom az ehhez hasonló polgárpukkasztást.
2014. okt. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Paraolimpia válasza:
81%

Szia!

Gyűlölöm ezt az oldalt a sok kioktató, tudálékos, félművelt ember miatt. (erről ennyit)

Kérdésedre a válasz: Már én is próbáltam több helyről is beszerezni, sajnos amiket találtam, azokhoz elég magas áron 4-6.000 dolláros áron lehetett volna hozzájutni. Varratni sokkal olcsóbb, de nyilván a szabásminta beszerzése sem kis feladat. Ha pedig csak ránézésra szabja valaki, akkor félő, hogy nagyon sok apró, kicsi részlet kimarad, amitől már nem olyan az esése, nem úgy áll a viselőjén. Nem olyan tiszteletparancsoló, ellentmondást nem tűrő.

Az előttem szóló tudkó bunkóknak meg üzenem, hogy dédapám testvére SS-Sturmbannführer volt, egy nem kicsi német város parancsnokaként! És büszke vagyok rá!! Sokkal büszkébb, mint amire Ők lehetnek a sok munkásőr felmenőjükkel! :-)

2015. jan. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szia.

Ami azt illeti nekem van. De persze ezzel nem szoktam dicsekedni. Ha szeretnél beszerezni egyet ne számíts arra, hogy olcsó mulatság lesz. Egy ilyen ruha ami még hordható 70.000-nél kezdődik. Az már a jobbik minőség. Azt ajánlom vegyél egy zubbonyt, illetve egy felső SS kabátot. (Általában a fekete a bejövősebb)

Nadrágot pedig varras. Sokkal egyszerűbben kijössz belőle, hiszen nadrág nem olyan fontos. Ha pedig van pénzed és nem sajnálod, keress fel egy műgyüjtőt/hagyományörzőt! :)

2016. febr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 acsdavidtas válasza:
Hogy meritek bepiszkolni a Német nemzet csapatát ? Hogy meritek szátokra venni hogy rágcsálófej ? Ti sem magyarok,sem Németek nem vagytok ! egy tiszteletlen emberek vagytok ..
2017. aug. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%

Heló.

A többi seggarcút, aki nagyon okosnak tartja magát azzal, hogy itt sír a szája, szard le.

Találtam egy oldalt, ahonnan viszonylag sok német cuccot vásárolhatsz, viszonylag olcsón. Bár lehet, hogy pont olyat amilyen kéne, nem találsz, de azért egy pillantást szerintem megér.

[link]

2018. szept. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8-aska a kérdés a patkányok gúnyájáról már 6 éves.

Sebaj. A patkányok azok maradnak az idők végezetéig.

2018. szept. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!