Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan tudom hogy varázsló...

Atterineh kérdése:

Honnan tudom hogy varázsló vagyok-e? És bárkiből lehet varázsló vagy születni kell hozzá? És hol találok ALAP varázsigéket. Csak a kulturált véleményeket veszem figyelembe.18 éves vagyok ( ha ez számít).

Figyelt kérdés

2012. dec. 1. 19:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Senki nem születik, annak, tanulni kell, leírom, hogyan.


Nepálba kell elutaznod, ott megkérdezni néhány helyit (érdemes előtte a nyelvet kicsit gyakorolni), hogy merre vannak a kozomata szerzetesek. Ők útba igazítanak, és ellátnak hasznos tanácsokkal. Az útbaigazítás alapján felkeresed őket, illendően bekopogsz (nagyon fontos, hogy 2 rövid, 3 hosszú, 1 rövid és 12 hosszú kopogás legyen), majd megnyomod az oroszlánszobor bal (!) szemét. Ekkor nyersz bebocsájtást. Elmondod szándékaidat (itt nem kell aggódni, már tudnak magyarul). Ezután sok évbe beletelik, mire elnyered ezt a képességet. Sajnos közben sok szenvedésben lesz részed, de elnyered jutalmad. Mikor úgy érzed, megvan a képességed, le kell tenned a vizsgát. Ezt egy harcképzett nindzsa ellen kell majd csinálni, így célszerű akkor vizsgázni, ha már biztos vagy az erődben. Sikeres vizsga esetén, hazajöhetsz, sikertelen vizsga esetén a helyi temetőben fogsz nyugodni örökre. Tehát hazajössz, és élvezed a varázslást. De arra nagyon figyelj, hogy csak jóra használd a képességedet!

2012. dec. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát, ha varázsló lennél, az már megmutatkozott volna rajtad. Bárkiből nem nagyon lehet, valamilyen ősöd varázsló kell legyen, bár kevesen, de vannak olyanok is, akik úgy lettek varázslók, hogy semmilyen mágusnak nem voltak leszármazottjai.
2012. dec. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hadd idézzek egy idevágó viccet:


Egy fiatal fiú eltéved az erdőben. Napokig bolyong, míg egyszercsak találkozik egy borzasztóan vén, iszonyatosan csúnya vénasszonnyal.

- Szervusz fiam, üdvözli a vénasszony. Én egy elvarázsolt királylány vagyok, csodás idomokkal. Ha magadévá teszel, visszaváltozom szép, fiatal szexbombává, és attól kezdve azt csinálhatsz velem, amit akarsz. A vénasszony meglehetősen visszataszító volt, de a lehetőség igen vonzó. A fiú legyűrte magában az undort, és ha nehezen is, de megtette, amit a szipirtyó kért. El is aludt rögtön, úgy kifáradt. Amikor felébredt ugyanaz a csúf, vén csoroszlya feküdt mellette, akit néhány órával korábban magáévá tett.

- Hé, te! - ébresztgette az öregasszonyt. - Azt ígérted, hogy gyönyörű szexbombává változol!

- Hány éves vagy te fiam?

- Húsz.

- Na, ez szép! Húsz éves vagy, és még mindig hiszel a mesékben?

2012. dec. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

van egy kevésbé ismert ősi perui módszer arra hogy kiderítsd vannak e benned mágiára alkalmas gének, ugyanis nem mindenki tudja kitanulni.

menj el következő teliholdkor a deák ferenc téri metrólejáróba, ott látni fogsz egy piros ruhás nőt. mondd neki hogy "vigyen el a varázslók földjére". elsőre ellenkezni fog, lehet másodjára is de ne hagyd magad ez csak az álca ugyanis titkos az egész. ha nem árulja el mutasd meg neki a rituálét.

a rituálé: vedd fel a sombrerod (ha nincs vegyél azonnal), told le a nadrágod és énekeld el a barátok közt főcímdalát spanyolul, miközben egy kicsi sárga széken forogsz.

ha ezt látja a nő, tudni fogja hogy be vagy avatva és kideríti mennyire erős a varázserőd

2012. dec. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
A legegyszerűbb ha bejelölöd Harry Pottert a facebook-on.Majd pár napig barátkoztok,és megkéred hogy legközelebb vigyen el magával a varázsiskolába.Ott még varázspálcát is kaphatsz.
2012. dec. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

hülyeségeket irtatok de a kérdésemre senki sem v

válaszolt!!! ha csak tologatni tudtok minek jótettek ide?(tudom szemétkedni kényeb)

2012. dec. 1. 20:11
 7/14 A kérdező kommentje:
oltogatni bocs elirtam :D
2012. dec. 1. 20:13
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem keress egy másik szakmát :D
2012. dec. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Bilicsné Ica válasza:
Bocsika de hülye kérdésre hülye válasz amúgy meg akár Hókuszpókot is meg kereshetnéd :D
2012. dec. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
ige bárkiből lehet varázsló 5 pohár viskí után sikmán ui:: hülye vagy
2013. jan. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!