Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen az amikor a szem...

Milyen az amikor a szem huzatot kap?

Figyelt kérdés

Hát az vagy h.. :DDD

2 éves koromtól szemüveges voltam és 6 évesen meg is műtötték a szemem, de 12 éves koromtól már nem kellett,úgy szemüveg max. csak olvasáshoz.

Eddig még soha nem volt vele baj csak tegnap előtt elkezdett nagyon könnyezni picit piros is és olyan mintha valami bele ment volna szemembe de semmi nincs benne sőt a fejem is fáj meg a szemem körül is. Néha kicsi rosszul láttok vele. De csak az egyik szememmel van a gond az pedig pont a műtött szemem :'(

Hogy ez huzat lenne vagy mi van vele?

Kérlek segítsetek!

Csak komoly válaszokat kérek. (Fontos lenne)

14/L



#probléma #szem huzat
2012. dec. 1. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy kötőhártya gyulladás.

Mihamarabb fordulj vele orvoshoz!

2012. dec. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Orvoshoz fordulj vele de gyorsan.
2012. dec. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem is kotohartya gyulladasod lehet. reggelente amikor felkelsz osszeragad?

Menj el orvosohoz mert az fertozo masra nezve is meg a masik szemedre is.

2012. dec. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem ragad össze vagyis nem emlékszem rá :/
2012. dec. 1. 21:57
 5/7 anonim ***** válasza:

elozo vagyok. idegen test erzese a szemben egyertelmuen kotohartya gyulladasra utal. Nekem is volt ilyenem es tudom, hogy milyen. ez egyre szatrabb lesz. ugyhogy menjel e a szemeszetre, soron kivul beengednek az ugyeletre. Ha nem akarsz elmenni vasarnap, akkor borogatsd kamillas teaval.

de csak az egyiket borogatsd, mert at tud terjedni a masik szemedre is, az meg mar duplan szopas.

2012. dec. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Értem :(

és amúgy mit csinálnak a kötőhártya gyulladással?

2012. dec. 1. 22:13
 7/7 anonim ***** válasza:
adnak egy szemcseppet, es azzal kell csepegtetni naponta parszor. Aztan ettol elmulik par nap alatt.
2012. dec. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!