Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi erre a megoldás? Törődjek...

Mi erre a megoldás? Törődjek bele vagy tanuljak vicceket és azzal tömjem mások fejét vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Amikor kint lógok a barátaimmal, mindig tudnak vagy valamilyen érdekes vagy humoros történetet mesélni, ami megtörtént velük, nekem viszont egy ilyen történetem sincs, lehet mert 14 éves koromig nem foglalkoztam túl sok mindennel, most 16 vagyok.

2012. dec. 2. 14:13
 1/1 thirtyseven válasza:

Voltam ilyen élethelyzetben mint Te, de valahogy nem merült fel bennem, hogy akár meghallgathatnám erről mások véleményét.


Ebben azóta se nagyon változtam, viszont már tudom, hogy egyszerű módja van annak, hogy egyéniséged kibontakoztatásával méltán nyerd el mások figyelmét és nagyrabecsülését.

2012. dec. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!