Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért követ Slenderman?

Miért követ Slenderman?

Figyelt kérdés
Mit akar velem tenni? Tényleg láttam egyszer egy erdőben és azóta követ! Mit tesz velem ha elkap?

2012. dec. 2. 16:35
 1/9 anonim válasza:
94%
elhív téged egy teapartira amin egy nagy faszú kecskével kell táncolnod és ott slenderman belédélvez és lesz egy slendergyereketek.
2012. dec. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Normális választ kérek légyszí, nagyon félek!
2012. dec. 5. 17:40
 3/9 kwert10 válasza:
85%

Hát fáj kimondanom de muszáj lesz.letépi az arcodat hogy vissza nőjön neki!!!!!!!!!!!!



VIGYÁZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. dec. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Á-Á follow, Á-Á follow you
2012. dec. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha elkap, átölel a csápjaival, és megesz, vagy megerőszakol, mert ő valóban gyerekeket eszik :DDD És egyébként azért követ, mert egy pedofil nyúlszájú (illetve még az sincs szegénynek XD)De amúgy ha menekülsz is, akkor is elkap, hisz' az a sorsod
2012. dec. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne félj! Az is lehet, hogy csak képzelődsz mert megijedtél egyszer. Próbálj meg lenyugodni és logikusan gondolkozni az rajtam mindíg segít. Kitartás!
2012. dec. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Mert egy étterem pincére és kéri a borravalóját ;)
2013. febr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=gmeUpGe4JsQ nézd meg ezt a videót a csávó is egy KICSIT fél de neked nemkell és amugy is sztem csak követ utánna pedis elkap... de nem tudom hogy mit tesz veled ja és ne hallgass rájuk nem pedofil nem...

Slender Man = Karcsú Férfi ( a jelentése.).

2013. márc. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Körbe teker a faszával és csak szopogatni tudod mint amikor szarszpantás van tudod.
2013. ápr. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!