Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a címe annak a számnak,...

Susan98 kérdése:

Mi a címe annak a számnak, ami az X-faktorban szokott lenni?

Figyelt kérdés
Amikor megmondják, hogy ki esik ki, a műsor végéig adnak egy szép számot. Minden adásban ugyanazt. Mi a címe, és ki az előadó?

2012. dec. 2. 16:42
 1/6 anonim válasza:
2012. dec. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kérdezzétek még meg hatszázszor!... : /

Ne vegyétek komolyan! NEHOGY!!!!

Na!:)

2012. dec. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
De ha már annyi eszük nincs hogy megnézzék válaszoltak-e már erre a kérdésre örüljenek hogy vannak olyanok akik segítenek rajtuk :D
2012. dec. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem örülnek:) Én már arra a kérdésre, hogy melyik ez a sorozat, és akkor leírja a Sötét jóslatnak a tartalmát, na arra én már nem is tudom, hányszor válaszoltam:D Mondjuk ott nem biztos, hogy mindenki a "főkérdésbe" írta ki, hogy képregényes, meg mittudomén:))
2012. dec. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kerestem már, de nem találtam. Nem kell egyböl kiakadni. Ha nem érdekel, olvass tovább, és ne szánj rá időt... Köszönöm az első válaszadónak a segítségét :)
2012. dec. 4. 17:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Úgyis tudom, Kérdező, hogy kamuzol:):) De nem baj, elnéző vagyok:) Te pedig nézzél el erre, kérlek!:)


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=x-faktor+v%E..


Hopika!!:) Ugye, hogy milyen könnyen meg lehet találni:)


Nem kötözködni akartam, főleg ha új vagy az oldalon:)


További szép estét kívánok Neked külön, és minden más errefelé tévedőnek!:D


Pusziii! :)

2012. dec. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!