Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Diákmunkát szeretnék, lehetne...

Diákmunkát szeretnék, lehetne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

Sziasztok/Üdv! Nyáron, közvetlen suli után töltöm be a 16-ot, vagyis vállalhatok diákmunkát. Mit ajánlanátok, természetesen ami jól keres.. Budapesten, vagy a Balatonnál.. esetleg Nyíregyházán, vagy Hajdúszoboszlón, milyen lehetőségeim vannak/ lehetnek?

Mellékinformációként : nyárra már rendelkezek : - alapnyelvismerettel németből, középfokú nyelvvizsgával angolból.

Ezenkívül, rendelkezek még : -komoly fényképezőgéppel (és kezelőképességgel), hangszerekkel (és a tudással [gitár,klarinét,zongora]), énekhanggal (azt mondják elég jó)...

És gondolkoztam azon is, hogy esetleg elvégzek valami koktél(os) tanfolyamot.. vagy talán középfokig tudok különórát tartani.



2012. dec. 3. 21:28
 1/7 anonim válasza:
..sokmindent tehetsz...az én kérdésem,h Bp-n zongoraórát mennyiért vállalnál mostanság ? :D ..s milyenféle zenét szeretsz..csak mert ez alapján választanék
2012. dec. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Diákmunka ami jól keres :D :D Ááááálmodj. Hallod, felnőtt emberek nem találnak szakképzettséggel tisztességes munkát, nehogy azt hidd már, hogy 16 évesen valami álommunka szakad az öledbe... Középfok az pont annyira jó, hogy egy nagy 0 kb., talán felsőfoktól lenne bármi értelme tanítani. És még folytathatnám. Adnak fel tavasz végén, nyár elején egy rakás apróhirdetést, keresgélj. Vagy menj el diákszövetkezethez.
2012. dec. 4. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szóval, az első hozzászóló válaszára : a mostanság mire értetődő? csak nyáron szabadulok hosszabb időre Pestre sajnos, egyébként.. minden stílust, szeretek és benne vagyok. Természetesen klasszikus alappal, jazz folytatással és a többi stílus elemeivel vagyok tisztában. :) Ha a nyárban gondolkodsz esetleg, megbeszélhetünk valamit!


A második hozzászólóval pedig.. teljes mértékben egyetértek, viszont vannak ellenérveim. Igaz, hogy manapság, a szakképzett embereknek is alig jut munka, viszont, hogy valakinek diplomája lehessen legalább egy középfokú nyelvvizsga kell, úgy vélem egy középfokú nyelvvizsgát nem érdemes a semmibe nézni.. A "nyelvoktatásról" pedig annyit, hogy nem is középfokon feljebb lévőeket oktatnék, hanem ellátnám alapokkal a kezdőket, vagy a meglévő tudásukat pontosítgatnám.


Köszönöm szépen a válaszokat! :)

2012. dec. 4. 22:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Tettem le középfokot már és messze nem egy olyan szint, amivel tanítani lehet. Persze az I am, you are szintig lehet vele oktatni, de erre, bárkinek is egy csöp esze van, nem egy középfokú nyelvvizsgás fiatal lányt kérnek meg, hanem péládul egy anglisztikás, szintén olcsóért dolgozó egyetmistát.

2. voltam

2012. dec. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
"2." Lehet, viszont én a régi szintekhez képest tanulom a nyelvet, minden aprósággal, extrával és még olyan dolgokat is tanulok, amit nem tudom, hogy mikor kellesz használnom. Szóval.. érted a meglátásomat.
2012. dec. 4. 22:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ezt értem, ettől függetlenül ne ebben bízz, raklapszámra vannak a tanárok, nyelvszakos diákok akik ugyanúgy olcsón tanítanak. Kiváltképp angolból. És nem egy 16 éves után fognak kapkodni.
2012. dec. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értelek.. mindegy, köszönöm:)
2012. dec. 7. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!