Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2012 Dec.21. én világvége? Ez...

2012 Dec.21. én világvége? Ez komoly? Nem hiszek ilyesmikbe de most kicsit eltöprengtem Istenem 20 éves életvidám csaj vgyok. Nehogymár 3 évig éljek még!

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 11:27
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírásért,nem figyeltem.
2009. aug. 19. 11:28
 2/13 anonim ***** válasza:
48%

Remélem az lesz, legalább többé nem teszik fel ezt a kérdést sem.


Kb. 30-szor feltették már a kérdést, keress rá a keresővel. (Bal oldalon az Új kérdés gomb és a Google Hirdetések között van.)

2009. aug. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Énmeg 16 éves életvidám fiú vagyok, még nincs jogsim és nem büntettek meg gyorshajtásért... szőrnyű lenne, ha csak 2 évig száguldozhatnék!
2009. aug. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Igen komoly. Nekem mondták a hangok, szal tök tuti. Istenkém, pedig én is tök vidám csajszi vagyok. Most mi lesz. Szomcsi vagyok. Tiszta depi.
2009. aug. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Ne parázzatok má, 2000-be is aszonták, h világvége lesz mag bla bla bla aztán mégse lett. Csak hülytés az egész. De amúgy sok helyen nem is azt írják, h világvége lesz, hanem ilyen hatalmas nagy változások (jó irányba) pl eltűnik a gyűlölet meg stb. Hát ez tiszta utópia, de ha má hisztek ebbe a 2012-es izébe, akkor legalább ebbe higgyetek, mert ha 2012-ig ezen fogtok parázni, akkor idegroncsok lesztek addigra
2009. aug. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Akkor lesz a tesóm 22...hát ne halljon már meg a szülinapján!!!Ám szerintem hülyeség!!!
2009. aug. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%

Nostredamus megjósolt rengeteg mindent és az összes jóslata bejött...és ő bizny még 2030-ra is jósolt méghozzá békét, azt hogy a háborúk véget érnek...Irak meg egyebek.


A 2010-t most azért találták ki mert addig tart az aszták vag yinka naptár de ezeknél a népeknél a 12 szent szám volt valószínűleg azért nem folytatták mert a 13 már nem votl olyan kedves szám a számukra....

2009. aug. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%

ezt az egészet azért találták ki, mert lesz egy mozifilm, aminek ez a témája.

ez egy hatalmas promóció, hogy minél többen megnézzék, és pánik legyen.

nem lesz semmi, csak a hülye film miatt terjesztik ezt a baromságot.


itt van:

[link]

2009. aug. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
17éves életvidám fiú vagyok. szörnyű lenne, ha már csak 3 évig szívhatnék.
2009. aug. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%

hah....


A maják naptára szerint az lesz egy ciklus vége. Nem a világ vége, csak egy ciklusé. Olyan ez, mint mikor újévkor lejár a naptárad. Ha élnének még maják, akkor valószínűleg ünnepelnének egy nagyot, és lecserélnék a "naptáraikat".


A "jóslatokról" meg annyit, hogy nem volt nehéz úgy teljesülniük, hogy egyenként 5-6 dologba belemagyarázhatók! A "jóslatoknak" ez a legfőbb tulajdonságuk. Ködösek, és sokmindenbe belemagyarázhatók.


Amúgy ez az egész egy író (Zecharia Sitchin) egy könyvével kezdődött, addig a kutyát sem érdekelte. Az az író beszélt Nibiru-ról is. (Aminek a létezését még mindig nem bizonyították, pedig elég közel kellene már lennie, ha ő hozza el a világvégét.) Csak van itt egy nagyon ciki dolog, hogy a legtöbb Nibiru-hívő még egy ostoba összeesküvés-elméletet is belekever ebbe. Miszerint a papok nagyon elszámoltak valamit, és igazáből még csak az 1700 körül járunk... Agybajt kapok azoktól, akik ezeket egyenként elhiszik, azoktól meg főleg, akik egyszerre hiszik mindkettőt!

2009. aug. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!