Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vagyonőrök figyelem! Irodaházi...

Evans kérdése:

Vagyonőrök figyelem! Irodaházi munka?

Figyelt kérdés
kedves vagyonőr kollegák már 2 éve dolgozok egy logisztikai cégnél, szívesen kipróbálnám magam más területeken is mint például az irodaházi munka! mire számítsak milyen a munkabeosztás, hány fő lát el egy szolgálatot és mi szükséges ahhoz, hogy irodaházazni tudjak és milyen órabérekre számíthatok? csak hozzávetőleges válaszoknak is nagyon örülnék!!

2012. dec. 4. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:
én is logisztikai cégnél vagyok, az irodaház necces, az a sok hülye kurv@, állandóan ott nyekereg neked, kulcsokat kérnek, telefon örökké csörömpöl, angol emberek magyaráznak, szopatnak orrba-szájba a különleges kívánságaikkal, dilis vendégeket kísérgess, sose hív meg senki egy kávéra, a kollégád általában egy nyugdíjas tirpák, aki éjjel-nappal alszik, és parancsolgat ha fent van, állandóan borotválkozni kell, nyakkendő meg babám fasz@, ismerni az irodákat, kik a vezetők, állandóan a nyakadra másznak ellenőrizni, b@szogatnak. Szóval maradjunk inkább a logisztikánál éljen a Waberers meg a Szemerey transport, a pro-terminál meg a Terminál-log, ennyi :-)
2012. dec. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nem olyan rossz az iroda se én egy elég nívos hivatalan vagyok és szeretem ezt a melót..igaz a pénz em túl sok de jól elvagyok..h-p..max 6 ig de van hogy 4-ig....sz-v szabad..mi kell még?
2012. dec. 9. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!