Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » S. O. S. Hol lehet az ellenörz...

S. O. S. Hol lehet az ellenörzőm? Muszáj, hogy meglegyen, mert minden reggel ellenőrzés! Ha mondom a tanárnak a többiek előtt, valaki szerintem tuti röhögni fog, mert most nem vagyok jó viszonyba néhányakkal, félek valaki direkt tette el (t. Lennt)?

Figyelt kérdés
Ha nem lesz meg, gondoltam bemegyek 7-kor, akkor még nem áll senki a kapuban ellenőrízni... Szerintetek? Minden lehetséges helyen kerestem, kivéve a suliban, mert ma nem voltam, fogorvosnál voltunk, ezért reggel kerestem az ellenörzőt és akkor derült ki, hogy nincs meg... Ötletek?

2012. dec. 4. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
én a múltkor valamelyik füzetembe kaptam meg. nézd meg ott is !
2012. dec. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

a, még mindig nincs meg, de nem baj, fogok egy ellenörző-borítót kicsit kitömöm és annyi .......

:)

2012. dec. 4. 19:15
 3/5 anonim ***** válasza:
huuhh hát te nagyon okos vagy :)) nekem eszembe se jutott volna :)) vagy vannak azok a szótáracskák, azt is betehetnéd.
2012. dec. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Előző írónikusan mondtad? na, mindegy, meglett a többiekkel meg még este kibekültem :) ma hál Istennek csak 5 oránk volt, még miellőtt valaki megkérdezné, hogy miért nem vagyok most suliban¡
2012. dec. 5. 14:36
 5/5 anonim ***** válasza:
dehogy mondtam ironikusan :) csak tényleg jól vág az eszed, nekem eszembe se jutott volna :D na végül hol kaptad meg?
2012. dec. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!