Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valakinek tapasztalata az...

Van valakinek tapasztalata az epiac.hu -val kapcsolatban? Érdemes beregisztrálni, és a pontos ajánlatkérők megkeresésének megkapása miatt a 406 Ft-ot befizetni? Mennyire valósak és frissek ezek az ajánlatkérések?

Figyelt kérdés

2012. dec. 5. 10:13
 1/2 fapista válasza:

Tisztelt kérdező!

Évek óta vagyok az e-piac-on regisztrált kivitelező,de még egyetlen egy munka sem jött innen.A kérdezők ( éreklődők )csupán arra kiváncsiak,hogy a már más valakitől megrendelt munka sokba került-e neki.Mindezek felett van egy dolog amivel számolni kell:

-a távolság

-a kért munkára adott-elkészitett korrekt árajánlat munkaideje soha nem térül meg mivel nem lesz belőle megrendelés.

Tapasztaltam igen sokszor,hogy azzal mondják le : talált egy helyi kivitelezőt.Ami miatt mégis belépnek vállalkozók az,hogy hátha ez bejön.Azt tapasztalom,hogy a kis munka elvégzésénél-helyszini munkáknál az üzemanyag-szállás költsége igen nagy-megrendelő vesztő.Itt egy péda:

-elkészítek egy beépített konyhaberendezést:

-első folyamat-elutazok 250 km. és felmérem

-második folyamat-miután elkészült a munka kiszállítom a helyszinre ( kb. 75.000-Ft.

-harmadik folyamat-beszerelem

-nagyedik-a korrekciót nem tudom megoldani-hazajövök majd ujra elutazok a helyszinre.

Mindezek nem tetszenek a megrendelőnek-ár engedményt kér.

Vita-veszekedés stb.nem javaslom,de te tudod.

Ennyi a véleményem a tapasztalatom alapján.

Tisztelettel:

Arató István

+36306520772

2013. jún. 13. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmeztem (így évekkel később) nem csak 4-500 forint, mert még egy havi előfizetést is váltanod kell: így 1500 forint, ha egy hónapban egy ajánlatra akarsz válaszolni... viccccc!!!!!
2016. dec. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!