Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tovább szeretnék tanulni...

Tothmesi kérdése:

Tovább szeretnék tanulni mindenképp főiskolán, ki milyen tippeket adna?

Figyelt kérdés
Most fogok érettségizni és mindenképp tovább szeretnék tanulni főiskolán! Sport szakra járok szval sporttal kapcsolatos dolgok is érdekelnének, mint pl. aerobic edzőnek tanulni, személyi edzőnek stbstb. mivel szerintem manapság ezek a dolgok elég felkapottak. Viszont érdekel a fotózás is imádok képeket csinálni, embereket fényképezni, a fényekkel játszani. Tanulnék akár fotósnak is, de egy magazin szerkesztőségénél is szívesen dolgoznék és a marketing is érdekel. Mivel munkát mindenképp keresek és amellett szeretnék levelezőn főiskolára járni, mindenképp olyat kellene tanulnom amit megéri és nem pénzkidobás. A mai világban sajnos nem csak azt tudom nézni, hogy mit szeretnék, hanem, hogy miből lesz 'sok' pénzem. Elég sok ötletem van remélem még lesz is mivel soha nem árt a. b. c. terv. Kérésem az lenne, hogy adjatok tippeket. Főiskolákat, szakokat akár Pesten vagy bárhol az országban azokkal kapcsolatban amiket leírtam.

2012. dec. 5. 13:33
 1/2 A kérdező kommentje:
Vagy akinek van olyan javaslata amire azt mondja, hogy ezt és ezt érdemes tanulni mert utána azzal el lehet helyezkedni és jól is lehet keresni azt is várom.
2012. dec. 5. 13:35
 2/2 anonim ***** válasza:
A mérnök szakma elég keresett, akárhol is legyél. Ha főiskolára akarsz menni, akkor tudnod kell, hogy jelentősen visszavágják az állami ösztöndíjas helyeket, mindegy hova jelentkezel.
2012. dec. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!