Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány éves kortól ideális...

Hány éves kortól ideális megjelölni, hogy elvált vagyok a hajadon helyett?

Figyelt kérdés
pl önéletrajzba, vagy társkeresőre.
2012. dec. 5. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Önéletrajzban teljesen felesleges senkit sem érdekel!

Társkeresőkön meg a saját profilod létrehozásánál bejelölöd a megfelelőt vagy a rövid bemutatkozásnál leírod magadról.

Egyébként nincs korhoz kötve attól kell használni, amikor elváltál.

2012. dec. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mármint azt írni (nem megjelölni)
2012. dec. 5. 20:52
 3/7 A kérdező kommentje:

egy egy formanyomtatványnál van olyan, hogy családi állapot.

és ahol ilyen ön.rajzot kérnek (kitöltetik)


csak mert 30 felett hajadont írni...

vagy 35 felett? nem tudom mikortól égő.

2012. dec. 5. 20:53
 4/7 A kérdező kommentje:
ezt az angolban már megoldották a mistress-el (ha helyesen írtam) ebből nem lehet tudni, hogy férjezett e vagy nem, semmit.
2012. dec. 5. 20:55
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdést. Milyen idős kortól érdemes az elváltat füllenteni hajadon helyett? Ez a kérdés? Nem érdemes, mert úgyis kiderül.

Ha nem voltál még férjezett, akkor 88 éves korodban is azt írd, hogy hajadon. Ha az vagy, akkor házas, ha már nem akkor elvált. Mindegy milyen életkorban vagy.

2012. dec. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem érdemes, mert úgyis kiderül.


amikor kiderülne, akkor nem lenne súlya. szóval kiderülni kiderülhet.

2012. dec. 5. 21:17
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én 55 éves férfi vagyok, s „virgo intacta”. Ha valahogy összefutnánk egy társkeresőn, bármennyire is vágyom egy kapcsolatra, ha hajadon vagy, elváltat írtál magadról, akkor nagyon hirtelen, s nagyon-nagyon-nagyon beléd kellene szerelmesednem, hogy ne mutassak ajtót.

Nincs semmi szégyellni, elpalástolni való azon, ha valaki nem volt házas. Tudom, egyeseknek ez eleve gyanús. Magam is találkoztam már ezzel. De az ilyenek nem is méltóak a figyelmedre.

2012. dec. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!