Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azt hallottam, hogy New...

Azt hallottam, hogy New Yorkban vagy Londonban könnyebben elérhetjük az álmainkat. Mennyire igaz ez? Ha küzdünk érte, valóban teljesülhet?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát vannak dolgok ott amelyek könnyebbek, de ott sem minden fenékig tejfel. Konkrétan mit is akarsz elérni? Szerintem először próbáld meg Mo-on és ha nem sikerül menj külföldre.
2009. aug. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
divattervező szeretnék lenni, de hát magyarország nem éppen a divatról híres...:(
2009. aug. 19. 18:48
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
sztem nem pont new yourk a legalkalmasabb, most ide írtál két várost, ahol angolul beszélnek, de ennyi erővel a new york lehetett vna szimplán Usa london pedig anglia, desztem ugyanúgy eléred Mo-n is ha akarod meg dél amerikában is és ha annyira szeretnéd 100-ik akkor még olaszba spanyolba... vagy bárhol máshol, ehhez nem kell new york mert az olyan jól hangzik vagy london mert húhú milyen nagy város.....te kirándulni akarsz menni, vagy célt elérni??
2009. aug. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

egyértelmű, hogy célt elérni...

végülis, Amancio Ortega is Spanyolországban lett a világ 10. leggazdagabb embere, szóval igencsak jelentős sikereket ért el...

akkor nekem is sikerülhete Spanyolországban? mert az az ország sokkal jobban vonz, mint az USA vagy Anglia... csak ezt olvastam, ezért irtam ezt a 2-t... mert azok divatközpontok

2009. aug. 19. 19:12
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Külföldön előbb lesz sikered, elhiheted. Itt esély sem adnak, az Usa meg alapból a lehetőségek országa, tehát már fél siker ha ott kezded a dolgot. Itt is lehetsz valaki, de csak Mo-n, olyan híres nem leszel hogy külföldön is ismert légy. Itt küzdhetsz úgy ahogy akarsz, még lehetőséget sem adnak. Mindegy milyen ország, csak ne Mo legyen mert itt nem fogsz befutni.
2009. aug. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

de mondjuk Spanyolországban sikerülhet?

Amancio Ortega (Zara alapitója) is ott lett a 10. leggazdagabb ember a világon:) mondjuk nem csak a pénz érdekel...:)

2009. aug. 20. 13:35
 7/7 A kérdező kommentje:
jajdehülye vagyok! elfelejtettem h az előzőt már leirtam... bocsi...
2009. aug. 20. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!