Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Te hogy öltöznél fel iskolába,...

Te hogy öltöznél fel iskolába, ha ez lenne az helyzet?

Figyelt kérdés
Kint nagyon hideg van, te alapból fázós vagy, ezért szeretsz több réteg ruhát magadra venni. Busszal jársz iskolába, de a buszmegálló a házatoktól és az iskolától is messze van, ezért sokat kell a szabadban gyalogolni. Az iskolában nagyon fűtenek, 25°C van bent, de nincs szekrény, ahova be tudnád tenni a cuccaidat.
2012. dec. 6. 10:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Rétegesen kell öltözni, alulra póló, rá egy vastagabb pulcsi/garbó, aztán sál, kabát, sapka, kesztyű.

Nem nagyon tudsz mit csinálni, ha nincs szekrény a suliban, legfeljebb hajsd be a táskába a többi cuccot, vagy hordj nagyobb táskát, de gondolom csak nem lopnak el semmit, nem kell egész nap a cuccaidra vigyázni.

2012. dec. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is öltözködj rétegesen, csak el tudod rakni a táskádba, vagy a széked hátuljára teríteni. Az ilyet én se szeretem, de ez van.
2012. dec. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!