Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kell "lájkot" gyűjteni?

Hogy kell "lájkot" gyűjteni?

Figyelt kérdés

Egy meglehetősen komoly fotópályázaton veszek rész, bár elkeseredve konstratáltam hogy mégsem annyira komoly, ugyanis szakmai zsűri, esetleg fer szavazás helyett lájkgyűjtés van... :(


Ugyanakkor nagyon szeretnék benne lenni az első 10-ben. Aki sok lájkot gyűjt az hogy csinálja? Van egy menő oldala? vagy többbezer ismerős?



2012. dec. 7. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a like dönti el akkor nem lehet komoly.

Itt egy demotiváló példa:

[link]

A nyertes kép:

[link]


Egész kis-nagy bizniszek épülnek arra hogy valaminek megnyerése érdekében egymás tartalmait kedvelik az emberek, így fel tudják húzni magukat. Vagy csak masszívan reklámozzák magukat, és ehhez még sok ismerősük is van akikhez eljuthat.

Az a baj az ilyen pályázatokkal hogy erősen befolyásolható az eredmény, és végül már nem a pályázott mű alapján dől el a nyertes vagy a helyezettség alakulása, hanem hogy ki mennyi fantomszavazót tud maga mellé állítani. Az ilyen eltorzult játékok miatt nem érdemes like-alapú dolgokban részt venni.

2012. dec. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
TUdom :( De a az első 10 helyezett résztvehet azon a tanfolyamon amin én már rég szeretnék, és nem éppen olcsó mulatság...
2012. dec. 7. 11:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Írd hogy "aki nem hetero az nem lájkolja" xdd


Amúgy írj az ismerőseidnek, hogy lájkolják és osszák, te is oszd meg.

2012. dec. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!