Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek, melyik a legfájda...

Szerintetek, melyik a legfájdalmasabb öngyilkossági módszer?

Figyelt kérdés
Nyugi, csak egy esszéhez kell. Adjatok hozzá magyarázatot.
2012. dec. 7. 20:08
 1/10 A kérdező kommentje:
A legkevésbé fájdalmasabbat is leirnátok?? Magyarázattal..Ne nézzteke depresziosnak, ténleng csak egy eszéhez kell.
2012. dec. 7. 20:11
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Legkevésbé fájdalmas szerintem beállni valami komolyabb robbanás epicentrumába... mielőtt egyáltalán felfognád, mi történt, már illansz is tova.

Legfájdalmasabb szerintem, ha felgyújtja magát az ember, az elég hosszúra nyújtja a szenvedést...

2012. dec. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ha lehet olyanokat amit egy egyszeru ember is megtehet,a tanárunk ilyenre gondolt.
2012. dec. 7. 20:18
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Cián. Gyors.

A másikat nem tudom. Akasztás, ereid felvágása, ha megkéselnek/meglőnek.

2012. dec. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Legfájdalmasabb: harakiri (hasat felvágni keresztbe, majd hosszába is egy késsel)
2012. dec. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
97%
Szerintem is a felgyújtás lehet a legkeményebb. Akár negyed órát, vagy még többet is szenvedsz, miközben leég a bőröd, kiolvad a zsírod, a végén pedig már a húsod is sül, mire a kormos tüdődön keresztül kileheled a lelked. Közben a világ utolsó pillanatait sem látod, mert a hajaddal együtt a szemed ég szét először!
2012. dec. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

[link]


Itt van egy táblázat, ami a halálfajták alapján leírja a halálhoz szükséges átlag időt percekben és a fájdalom mértékét egy 100-as skálán. Az önmagad felgyújtása 95-öt ért el a fájdalmi listán, ezzel egyértelműen a legfájdalmasabb módszer! Ráadásul a táblázat szerint 57 percig tart, amíg beáll a halál (bár ez nekem kicsit soknak tűnik de nem értek hozzá), úgyhogy jó sokáig "élvezheted" a fájdalmat.


A legkevésbé fájdalmasnak a robbanószereket írja. Gondolom azért, mert ha felrobbansz, lehet, hogy hamarabb meghalsz, minthogy egyáltalán megéreznéd a fájdalmat. Habár azt írja, a halálhoz szükséges idő 1,6 perc. De ezt nem tudom, hogy számolták ki, mert ha pl. a fejed robban szét, szerintem nem kell egy perc sem a halálhoz.

2012. dec. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
78%

Szia!


hát a legfájdalmasabbra olvastam egy receptet:befekszel a kádba és magadra öntesz 4-5 lábos frissen forralt vizet+ 1 üveg citromlevet+ 1 üveg 20%-os ecet és azt mondják ha elmerülsz benne és lenyeled akk 16 perc alatt meghalsz :/ remélem tudtam segíteni

2012. dec. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Szerintem a legfajdalmasabb ha szepen lassan felvagja valaki a hasat keresztbe es az ereit es epverzik ez eleg sok idobe is telhet
2014. aug. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

a véleményem szerint egy alapos kínzás lehet a legrosszabb halál

mondjuk egy elég képzett embertől de persze ha ezt nem vesszük számon akkor szerintem az égés eléggé kellemetlen. de persze vannak olyan mérgek amiktől napokig szenvedsz majd meghalsz


a fájdalommentes halálból sorolni lehetne párat én ezeket találom közelinek giotin,cián,amerika kivégzési módszerei,robbanás fontos szerveknél, és persze a természetes halál

2017. okt. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!