Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebook-on hogy tudok a...

Facebook-on hogy tudok a saját üzenetemben keresni? Többi lent.

Figyelt kérdés

először is bocsi ha rossz kategória...

az van hogy egy lánnyal már beszéltem 40000 -et és vissza akarom olvasni a legeljét, de sehol nincs hogy keresés az üzenetben mert ha lenne ilyen opció beírnám hogy jelölés vagy valami amit az elején írtam neki és úgy visszaugrana...

így meg ha görgetni tudom de több mint 40.000 beszélgetést nem bírok felförgetni, és ha úgyhagyom hogy lenyomom a középső gombot, akkor is vagy 20.000 nél kifagy..

szóval help hogyan tudok keresni az üzenetemben egy megadott szóra!


2012. dec. 8. 00:46
 1/3 anonim válasza:
Na hát.. menny az összes üzenetek megtekintésére és ott vannak a nevek hoyg kivel beszéltél eddig fölötte van egy "kereső" és oda írd be a szót amit akarsz kifogja adni azt hogy kivel írtad már azt a szót igy csak megkeresed azt a lányt és kész :) sok sikert:D
2012. dec. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de az nem jó mert akkor az adott nevet keresi... én tudom a lány nevét csak a mi kettőnk közötti beszélgetést akarom visszanézni :D és nem birom visszatekerni az elejére. és ha ott írom a keresőbe akkor a nevet keresi és hiába irok be egy szót azt írja hogy nem talál ilyen nevet :S
2012. dec. 9. 15:28
 3/3 anonim ***** válasza:

"Keresés az üzenetekben".

Mi olyan bonyolult ezen??

2013. jan. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!