Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Osztálykarácsony. Fiút húztam,...

Osztálykarácsony. Fiút húztam, mit vegyek neki? 15/L

Figyelt kérdés

Idén kerültünk egy osztályba, soha nem beszéltünk, semmit sem tudok róla. De kinézetre teljesen átlagos fiú.

Arra gondoltam, hogy csak csokit adok neki, de az nem túl jó ötlet. Bögrét /kulcstartót nem szeretnék, az olyan átlagos. Kb 5 bögrém van már osztályajándékozásból.

Mit adjak neki szerintetek?


2012. dec. 8. 17:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Miért ne?

Esetleg ha tudod melyik focicsapat a kedvence, vehetsz neki egy olyan sálat. Max 2ezer forint, nem sok az, nekünk is mindig azt mondta az ofő hogy ne menjünk ezer fölé, mégis 3-4ezerért vettem az ajándékokat világ életemben. Olyat nem akartam venni aminek úgyse örül, vagy csak porfogó lenne. Úgy nincs értelme, te se örülnél olyannak ami valami kis olcsó ezerforintos sz*r.

2012. dec. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Amúgy eddig én is mindig többért vásároltam, csak ugye most lettünk osztálytársak szóval kicsit furcsa.
2012. dec. 9. 14:13
 13/13 anonim válasza:

Szia!

dettó ugyanebben szenvedek...engem már nem érdekell veszek neki egy kiló édességet és ennyi

2012. dec. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!