Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Biszex PASIK ti mit szerettek...

Biszex PASIK ti mit szerettek csinálni egy fiuval?

Figyelt kérdés

Ti mit szerettek csinálni egy fiuval, ha kettesben vagytok?

Mit szoktatok/ mit szeretnétek csinálni, hogy ti jól érezzétek magatokat?



2012. dec. 8. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

tényleg akarod h leírjam? :)


mondjuk nem vagyok bisex szal lehet h az én véleményem kicsit eltér, de szal egy szép sráccal orál k jó, kölcsönösen, meg hát manuál, aztán megölelni, megszorongatni, érezni az izmait, a finom fiús illatát, átkarolva aludni :D

Kb ennyi, ja meg lelkileg is tud azért sokat jelenteni ... de "azt a legdurvábbat" azt semmiképpen!! Érted na...

Igaz, én csak heteroflexibilis vagyok, na meg sztem a bisex kategória se létezik, de mindegy, azért válaszoltam :D

2012. dec. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
amúgy miért kérded? kiderült a pasidról h fiúzik? :D
2012. dec. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Ha valóban szimpatikus a fiú akkor orálisan kielégíteni.
2012. dec. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
95%
Ugyan azt amit az első válaszoló..
2012. dec. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
61%
Én összejöttem nemrégen egy aranyos kispasival. Imádja mikor kinyalom, utána keményre szopja a farkamat, majd hanyatt fekszik, felhúzom a lábait és nagyon keményen megfarkalom. Kicsit jobban kell fel kell emelni a lábait és megy. Fáj neki, de keményen fogom és élvezi is, annyira hogy ő is elélvez a dugás közben! Szeretném ha legközelebb a barátnőm is ott lehetne és együtt csinálnánk hármasban. Dugnám a csajt, közben egyszerre szopnánk a srácot.
2012. dec. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!