Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jó Angolosok! Tudnátok segiteni?

Jó Angolosok! Tudnátok segiteni?

Figyelt kérdés

levelet kell irnom angolul a következő témában:egylány egy nála idősebb férfit szeret.A szülei ellenzik és at mondják hogy szakitson vele.a lány boldogtalan.állást kell foglalni a korkülönbségről

egyet kell érteni a szülőkkel mindezt angolul. valaki segitsen már pls. :(



2012. dec. 9. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Pontosan miben kéne segíteni? Talán írjuk meg helyetted?
2012. dec. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
IGEN!
2012. dec. 9. 22:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Helyetted senki nem fogja megírni. Először írd meg magyarul aztán fordítsd át angolra. Valahogy majd megoldod, nem egy nagy ördöngősség.
2012. dec. 10. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem azt akrja hogy mi írjuk meg helyette hanem segítsünk amit nemtud. ha meg azt akarja akkor meg...sok szerencsét. hátha találsz valakit aki megcsinálja neked de nem biztos hogy találsz.
2012. dec. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézd már vissza a válaszokat utolsó..... ott van közte a kérdező is. Azt akarja, hogy mi írjuk meg helyette.
2012. dec. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
olvasd már vissza utolsó. írtam azt is.
2012. dec. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
megirtam! 5-ös lett!
2012. dec. 11. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!