Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dolgozni egy bécsi galériában/...

Dolgozni egy bécsi galériában/múzeumban?

Figyelt kérdés
Mit takar pontosan ez a munka? Kik járnak oda, mennyi fizetésre számíthatok? Előny lehet a magyar nyelvtudásom? Kérem aki tud valamit, írjon. Köszönöm!

2012. dec. 10. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez a munkakorodtol is fugg. Ha pl. takarito vagy, nincs olyan nagy elvaras, mintha recepcioskent dolgoznal. Ez gondolom vilagos.

Nem hiszem, hogy a magyar tulzott elonyoket jelenthet. Lehet, hogy egy-ket emberrel tobbet tudsz kommunikalni, de ezeknek a muzeumoknak a vonzaskore nem csak magyarorszagra terjed. Sokkal inkabb fogjak ertekelni az angoltudasod, es gondolom elengedhetetlen, hogy nemetul is beszelj.

2012. dec. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Angolul és németül tudok, és már tervbe van véve a francia vagy az orosz is. Azaz mindkettő, csak még nem tudom, melyikkel kezdjem. :-)) Egyébként én tárlatvezetésre gondoltam, vagy recepciósra. A takarításból elegem lett, azzal kerestem meg a tandíjat az egyetemre...(szintén kint Ausztriában) :))
2012. dec. 10. 19:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Szoval akkor mar sikerult ott megvetned a labad valamelyest. Nincs ismerosod, aki tud segiteni a kerdesben? Pl, hogy egy ilyen munkahoz vajon inkabb az orosz vagy inkabb a francia jelent elonyt. A magyar szerintem csak olyan helyen elony - konkretan - ahol magyar erdekeltsegu pl. a muzeum (vagy nagykovetseg. vagy magyar etterem stb) fogalmam sincs, hogy ott van-e valamilyen magyar muzeum vagy ilyesmi. De ha ilyet keresnek akkor valoszinuleg feltetel lesz a magyar nyelv tudasa abban a munkakorben. Nem konkretan pedig minden beszelt nyelv elony bizonyos szituaciokban. Nade nem papolok, biztos tudod ezt magadtol is:)
2012. dec. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, de azért mindig jó, ha mások is megosztják a tapasztalataikat, véleményüket. :) Fizetésről nem tudsz semmit?:) Annak azért nem örülnék, hogyha rosszabbul keresnék, mint szobalányként... :D De ha egy átlag bécsi fizetést is tudsz mondani, az is segítség lenne. Én 2000-2500 euróról tudok, de megint máshol meg azt írták, hogy olyan 1500 euró körül (amitől azért nem voltam elragadtatva) :)))
2012. dec. 10. 19:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a fizetesrol mertekerol egyaltalan nincs semmilyen naprakesz informaciom, meg ugy gondolom, hogy ebben eleg nagy szoras lehet munkaltatotol fuggoen. Egy viszont majdnem biztos: a magasabb fizetest magasabb elvarasokat tamaszt a munkaltatod reszerol. Es Becsben biztos nem kicsit kielezett a munkaero picai helyzet. (dehat hol nem?)
2012. dec. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen-igen.:) Köszi a választ!

Ha valaki tud még valamit, írjon! :-)

2012. dec. 11. 11:06
 7/7 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Csak most akadtam rá erre a kérdésre és látom, sok év eltelt már, mióta kiírtad. Esetleg megosztanád velünk a tapasztalataidat? Sikerült elhelyezkedni? Miből állt a munka, miket kellett csinálni? Honnan érkeztek a látogatók?
2021. dec. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!