Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hello! 15 éves...

Mit tegyek? Hello! 15 éves fiú vagyok. Lányos, szőke, vasalt hajú kék szemű. Nem egy izompacsirta.

Figyelt kérdés

Általában divatosan öltözködöm, követem a trendet. A suliban gyakran megkapom a fiúktól pl az öltözőben hogy "nehogy rám mozdulj" vagy "nehogy felálljon a fszod ha

boxerben vagyok"... Nem tom biztosra hogy meleg vagyok e... a lányokkal jól kijövök és mindig mondják hogy cuki vagyok... de úgyérzem inkább a fiúk... Elmondjam nekik? Jöjjek össze egy csajjal? Keressek fiút? Buszon sok helyes fiu van.... és lány is...



2012. dec. 10. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a divatos alatt a rózsaszín felsőket érted gyorsan cserélj ruhatárat:"""D

Szerintem az osztályodnak nem kéne tudnia róla,nehogy problémád legyen belőle,kezdj el ismerkedni ha nem is meleg akkor biszex fiúkkal,csak hogy megtudd hogy ők mit éreztek vagy mit gondoltak és hogy jöttek rá.

Amúgy én biszex csaj vagyok,csak arra figyelek hogy olyanok ne tudják akik ellenzik az ilyeneket de ugyanúgy lehet élni,mindegy hogy kit szeretsz vagy kikhez vonzódsz.

Döntsd el hogy hogyan éreznéd magadat jól,ha egy fiúval lennél boldog akkor tégy úgy,szerintem ebben nincs semmi elítélendő és a társadalom is egyre elfogadóbb:)

2012. dec. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem tudod biztosra, hogy meleg vagy-e? Mire áll fel? Már tudod is...
2012. dec. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
képet. :P
2012. dec. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak kövesd az ösztöneidet. Hajts rá arra, aki a legjobban bejön és mondjuk rendszeresen látod, legyen lány vagy fiú. Vagy ha látod, hogy valaki közeledik feléd, esetleg próbálkozz be nála. Mondjuk szerintem mindenki így cselekedne, annyi a különbség, hogy te a srácokat sem utasítod vissza, ha jól értelmeztem a kérdésedet.

Az osztályodnak meg lehet, hogy nem kéne elmondanod, ki tudja, hogy reagálnának.:'D Sajnos csajok között is vannak primitív gondolkodásúak még...

2012. dec. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Figyelj. Ha nem érzed helyénvalónak, ne gyere össze lánnyal semmiképp sem, mert azzal nem csak magadnak, hanem neki is ártasz, ha nem tudod viszonozni a vonzalmat és az érzelmeit.

A fiúk cukkolását pedig ne vedd magadra, ha sok lánybarátod van, akkor előbb-utóbb úgyis rájönnek arra, hogy érdemes veled jóban lenniük, mert akkor tudsz nekik segíteni a csajokkal. Legalábbis, én ezt csináltam középsuliban (igaz, amolyan nyílt titok volt a nemi orientációm), és soha nem volt ebből semmilyen komolyabb atrocitás.

Képet azért lehet rólad látni? (privátban)

18/F

2012. dec. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
11%
Ha van háziállatod, akkor szerintem azzal gyere össze, mert toleránsak, s nem fecsegnek.
2012. dec. 12. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!