Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akik magyarorszgban elnek es...

Akik magyarorszgban elnek es nottek fel voltak-e mar Romaniaban es ha igen mi a velemenyetek fuggetlen a helytol? Mit mondtok hogy nez ki milyen esetleg aki volt Szatmarnemetiben? Ott mien szep. Csunya? De mas helysegeket is irjatok ha voltatok.

Figyelt kérdés
2012. dec. 11. 14:46
 1/5 A kérdező kommentje:
a helyesirasi hiabakert Bocsanat! de nagyon siettem!:D
2012. dec. 11. 14:47
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Imádom Romániát. Én Magyarországon születtem és egy fél éve költöztem ki Romániába. Mivel Magyarország gazdasági színvonala mostmár ugyanolyan, a román nyelvet beszélem, de Romániát jobban szeretem (nincs annyi cigány, mint Magyarországon, gyönyörűek a hegyek, vannak románok is meg magyarok is stb.) Nekem két anyanyelvem van: a magyar és a román, mivel egy Dél-Kelet magyarországi faluban születtem, ott jártam iskolába stb. És azon a körnnyéken még a románság nem nagyon tűnt el. A mi falunkban mindenki beszél magyarul is románul is. De Románia már régóta tetszett, csak nem akartam kimenni, mert régen szegény oország volt nagyon. Ma is szegény, de ma már Magyarország is szegény és ugyanolyan a két ország, így mindegy, hogy melyikben élek. Na mindegy. Tehát szép ország! Romania, te ador! :)
2012. dec. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azert kerdeztem,hogy lassam a velemenyeteket akik magyarorszagban eltek vagy eltetek es voltatok itt. en is itt elek Romaniaban.Szerintem is szep:)
2012. dec. 12. 14:32
 4/5 anonim válasza:
Igen, a hegyek tényleg gyönyörűek. Én Szatmáron fogok továbbtanulni, és szeretem azt a várost.
2013. márc. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én évente többször is megfordulok Szatmárnémetiben. Nagyon szeretem azt a várost. Látom, hogy próbálnak fejlesztgetni, de azért van még mit pótolni. A bérek kb. ugyanolyanok mint itt, úgyhogy rosszabb nem lehet kint az élet.
2014. szept. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!