Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Összevesztem haverjaimmal egy...

Összevesztem haverjaimmal egy játék miatt. Mi a teendő? Olvasd el

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Elkezdtem cod4 ezni, mert haverjaim mondták, hogy menjek.

És mióta játszunk, összevesztünk nagyon sokszor, mert szerintük csalok. Ha egyszer is belövöm őket már csalok, mert azt hiszik annyira jók, hogy egy kezdő nem lőheti be őket, suliban is mindig ezen vitatkoznak, rám vannak szállva. Mivel ők nem segítettek a játékben, kipróbáltam a wh-t és csak egyszer kipróbáltam, és már felvették, és youtube-ra rakták... + a facebookomat is kilinkelték, hogy csesztessen mindenki. Suliba már nem si nagyon akarok miattuk jhárni..Akárhányszor szóbajön a cod, már rámszállnak hogy whsehs na most mit tegyek, hogy fejezzék be? Ráadásul még mikor jóban voltunk ők mesélték mikor kezdők voltak mennyit csaltak...



2012. dec. 11. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Hagyd rájuk, hülyék, nem kell velük (illetve ellenük) játszani. Ez "jó" magyar szokás, hogy aki nyer, abba mindig belekötnek, hogy biztosan csal, de legalább becsületlen módon nyert, mert aki nálad jobb, az már tuti, hogy csaló.


Amúgy mi az a whsehs?

2012. dec. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tipikus buta ember: aki jobb nálam az csal vagy nincs élete aki rosszabb az meg a legbutább ember a földön
2012. dec. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Wh-s csak gyorsan írtam. Köszi a válaszokat, csak az a baj hogy a suliban b*tatnak és ha válaszolok a tanár kit vesz észre?? Persze hogy engem. 8.-os vagyok, már csak fél évet kell kibírnom velük, de ad digis mi legyen?
2012. dec. 11. 17:59
 4/7 A kérdező kommentje:

Ja igen, erre a videóra kéne nekem dislike http://www.youtube.com/watch?v=mopB7znGA24&feature=g-high-c


Csak hogy lássák, mennyi embernek nem tetszik, ha a másikat veszik fel, mikor egyszer kipróbálja a wh-t.


Előre is köszönöm a dislikeokat.(Nem tetszikre kattintani, piros ujj aki nem tudná)


Előre is köszönöm.( a 6 like azok az osztálytársak)

2012. dec. 11. 18:01
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja igen, minden válaszoló kap egy zöld pacsit
2012. dec. 11. 18:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Addig nyelsz, nagyon mást nem tudsz csinálni...
2012. dec. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Egyszerűen nem tudnak veszíteni!

Hívd ki őket egy meccsre, spectáljanak téged, hogy lássák nem wh-zol. Aztán játszatok, ennyi...... Próbálj megegyezni velük, ha ígysem enyhül a feszültség, akkor hagy azokra a lowokra.

(Énis Cod 4 -ezek) :)

2012. dec. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!