Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mire jó ez az Ask FM cucc?

Mire jó ez az Ask FM cucc?

Figyelt kérdés
Mire jó ez az Ask FM cucc, ami mostanában olyan népszerű, és terjed mint a pestis? Facebookon is folyamatosan ezzel van tele a fal. Nekem is van ( [link] de én csak azt látom benne, hogy az emberek névtelenül kínos kérdéseket tesznek fel egymásnak, amelyeken persze jól megsértődnek, és akár ismerik egymást, akár nem, az életben nem beszélnek többet.

#FM #askf
2012. dec. 11. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Jól látod, sajnos valóban így van. Szerintem töröld magadat, mert ez az oldal kb. arra jó, hogy egyesek beszóljanak rajta. Kérdéseket máshol is fel tudnak tenni tőled.
2012. dec. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Semmire! Jellemtelen,gerinctelen hü...gyerekek vagánykodnak rajta, többnyire kamu reggel,vagy képpel!
2014. ápr. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!