Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A véleményeteket kérném ezzel...

A véleményeteket kérném ezzel kapcsolatban. Mit tanácsoltok, mit tegyek? Egy haverom másfél évig egy lánynak adta ki magát yahoon, és mindvégig szivatott

Figyelt kérdés
19 éves vagyok,fiu,egy osztályba kerültem 3 éve egy mozgássérült fiuval akinek mindig segiteni kell hogy járni tudjon.Én amikor csak tudtam segitettem neki.Jo barátok lettünk,majd kezdett beszélni egy barátnöjéröl akivel yahoon beszél,és kérdezte hogy kell e a cime?akarok e beszélni vele?Én határozott NEMet mondtam neki,mivel valamiért rossz elöérzetem volt.Pár napra a lány felvett és elkezdtünk beszélni,kb 9,10 honap után,majdnem mindennapi beszélgetés után egyre jobban tetszett nekem és eléggé beleszerettem.Ezt megtudta és rendesen kiakadt,ezután már más lett minden.Hangoztatta hogy többé nem fogunk beszélni,de én eléggé ragaszkodtam hozzá.Ez igy ment még jo ideig.Vele több haverom is beszélt,és egyszer egy bulin megtudtam egyikktöl,hogy a lány nem létezik,hanem a mozgássérült barátom szivat azzal a cimmel.Másfél éven keresztül mindvégig ö vele beszéltem.Másnap beismerte,erre rendesen kiakadtam,mivel a lánnyal elég sok komoly dologrol beszéltem,meg sajnáltam is öt,szülei meghaltak balesetben,eléggé magányos volt meg ilyeneket talált ki.Plussz én tudtam meg utolsonak ezt.2 napja nem beszélek vele és rendesen haragszom rá.Másfél év szivatás azért hihetetlen.Én meg nem jöttem rá,a rengeteg kép,video miatt amit kaptam tölem,melyek internetröl vannak leszedve.Haverom meg egyvégbe rola beszélt,mindvégig hazugság volt.2 napja nem beszélek vele,nem birom látni.Eddig is nehezen alakitottam kapcsolatot,ezután még nehezebb lessz,nem is beszélve a bizalomrol,kihasználta a naivságomat.Szoval mit mondtok megkellene bocsájtsak neki vagy nem?

#fiú #harag #lány #bizalom #Yahoo #szívatás #hogyan?mit?hol?mekkora?minek?hany?velemenyetek?
2012. dec. 11. 19:58
 1/3 Pali1977 ***** válasza:
Akkor az első leckét már megtanultad, hogy ne vegyél fel olyanokat, akár facebookra, akár msnre akiket nem ismersz. (és persze nem árt megnézni, mik a publikus adataid. Én automatikusan elutasítom azokat, akiket nem ismerek. Tudom, hogy fáj, és ha véletlenül helre is áll köztetek a "rend", már semmi sem lesz olyan, mint volt, mert a bizalom az ami megsérült. Hogy meg tudsz-e neki bocsátani, azt majd az idő megmutatja. Minden esetre én nem nem igyekeznék vissza olyan valakihoz, aki kihasznált.
2012. dec. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Pali1977 ***** válasza:
Engem is rá akart szedni egyik volt munkatársam. Tudta, hogy szeretek chatelni és kiadta magát egy csajnak, akit állítólag ott ismertem meg. Persze már fura volt hogy smst kaptam. Arra nem gondolt, hogy lenyomozom a számot. Nekem is volt egy másik számom ami titkos volt, és én meg visszavágtam. Nem szép tudom, de a barátnője titkos pasijának adtam ki magam. Körbejárt mindenkit, hogy ki írhatta az smst, de nem jött rá, mert fapofával letagadtam. Pali vagyok nem hülye :) Erre bevallotta, hogy ő írta. Én továbbra is tagadtam,. gondoltam hagy szenvedjen, ha már ilyen mocsok volt. Aztán persze megmondtam neki. Jót röhögtünk és sokáig emlegettük. Nem mondom, hogy szivasd vissza, mert az nem szép :) de utaltam rá :D
2012. dec. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod,amugy ö vett fel engem,én nem akartam.Nekem ugy mondta hogy beszélt vele,es ,mesélt sokat rola szoval nem egy teljesen idegen volt,én pedig hittem neki,akkor nem volt okom kételkedni benne.A te eseted sokkal szerencsésebb hiszen most már nevettek rajta,de itt ez nem jöhet szoba,legalábbis én ezen nem fogok tudni nevetni,meg hiányzik bármilyen furcsán hangzik is,hiszen igy csak egyböl elment,nem mintha igy akartam volna folytatni,ne érts félre.Másfél év alatt rengeteget elmondtam neki...
2012. dec. 11. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!