Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha elkeveredett...

Mit tegyek ha elkeveredett egy értékes csomagom a postán?

Figyelt kérdés
Egy webáruházból rendeltem egy 8 ezer Ft-os kabátot.Ki is hozták futárral,de nagy lett rám a méret.Ezért visszaküldtem nekik postán.Hétfőn,elsőbbségivel és ajánlottan adtam fel,de még ma sem érkezett meg a webáruház telephelyére!Lehet hogy elkeveredett? Ha igen,mit csináljak?Addig nem adják oda a csereterméket se,még nem kapják vissza a rossz méretet!És nekem is ugrott a postai díjjal együtt 9 ezrem!

#posta #csere #kabát #elkeveredés
2012. dec. 12. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:

"elsőbbségivel és ajánlottan adtam fel"


Ezt jól tetted, mert így kiderül, hol keveredett el a csomagod. A követési szám alapján lenyomoztathatod a csomagot. Vagy először nézd meg a posta honlapján a szám alapján:


[link]

2012. dec. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
De máskor ne ilyen szuperfeltételekkel add fel, mert a barátaink éber szeme ilyeneket pecáz ki elsőnek.Ellég egyszerű ajánlott, mert az elsőbbség semmit sem jelent.
2012. dec. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szuperfeltételek? Ez mit jelent? Azért egy 1300 Ft-os feladási díj után jogosan várom el,hogy a csomagon épségben megérkezzen!Valószínű,hogy holnap még megérkezhet?
2012. dec. 12. 18:25
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Egyik füleden be, a másikon ki?


Adtam egy linket, ahol ha beírod a feladóvevényen lévő számot, megtudhatod a csomagod tartózkodási helyét.

2012. dec. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!