Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális 14 éves vagyok és...

Normális 14 éves vagyok és nem menstruálók?

Figyelt kérdés

2012. dec. 12. 17:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Augusztusban volt 1x barna folyásom azt hitem hamarosan menstruálni fogok de nem! Okt. megint volt barna folyásom 1 x és még mindig nem jött meg:S KÉRDEZŐ VAGYOK!
2012. dec. 12. 17:37
 2/7 anonim válasza:
Ha fiú vagy teljesen normális.
2012. dec. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális! Valakinek 15-16 éves korába jön meg. Emlékszem én is siettettem, mert ugyanezt éreztem, most meg visszavágynék oda, amikor még nem kellett vele szenvednem :) Egyébként az alapján, amit leírtál szerintem max fél év..
2012. dec. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

de erre válaszoljatok! ez normális ?

Augusztusban volt 1x barna folyásom azt hitem hamarosan menstruálni fogok de nem! Okt. megint volt barna folyásom 1 x és még mindig nem jött meg:S

2012. dec. 13. 14:53
 5/7 anonim ***** válasza:

miért ne lenne normális? :)

van akinek 15-16 évesen jön meg. :)

2012. dec. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
DE ERRE VÁLASZOLJATOK MÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁR Augusztusban volt 1x barna folyásom azt hitem hamarosan menstruálni fogok de nem! Okt. megint volt barna folyásom 1 x és még mindig nem jött meg:S KÉRDEZŐ VAGYOK!
2012. dec. 14. 13:43
 7/7 anonim ***** válasza:

"DE ERRE VÁLASZOLJATOK MÁÁÁÁÁÁR Augusztusban volt 1x barna folyásom azt hitem hamarosan menstruálni fogok de nem! Okt. megint volt barna folyásom 1 x és még mindig nem jött meg:S "


Tulajdonképpen milyen választ vársz erre?Ez nem egy kérdés.Nincsen semmi bajod, normális, hogy még nem menstruálsz, akkor is ha már volt barnafolyásod.Barátnőmnek 13 évesen megjött egyszer aztán majd' félévig nem volt semmi.Most már rendszeresen van neki.

U.I. : Ha nagyon sovány lány vagy, akkor érthető, hogy még mindig nincs.

2012. dec. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!