Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet leállni a vagdosással?

Hogy lehet leállni a vagdosással?

Figyelt kérdés
Nagyon elegem volt mindenből úgy éreztem senki sem szeret és megvágtam magam pengével 7 szer és ilyen 2 cm s csíkokat..elmúlt 1 hét múlva nem is lett volna ezzel baj de aztán valahogy úgy éreztem hogy nem tudok leállni és most már úgy néz ki a kezem hogy az egész alkaromon végig körbe van vágva az egész kezem..nem tudok leállni most is akarom..:| Nem tudom h mit kéne csinálni azon gondolkoztam hogy el kéne menni pszihologushoz? Mert lelki gondjajim vannak nagyon sok amit nem szeretnék leírni átlagos..szerelmes barátság és nem tudom mit csináljak..És nem bántam meg hogy megvágtam magam és jobban letem tőle de még mindig nagyon akarom és ez már szerintem beteges..csak normális válaszokat pls.
2012. dec. 13. 16:41
 1/9 anonim válasza:

Szerintem mindenképp fordulj pszichológushoz vele!

Könnyebb lesz minden, ha szakmai segítséget kapsz.

Addig meg próbáld meg megállni, hogy ne vagdosd magad!

2012. dec. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Csapólégy válasza:
Szia,hány éves vagy?Segítségre lenned szükséged!Én is vágom magam,de már egyre kevesebbszer.A vagdalás nem megoldás és ezt sztem. te is tudod.Mond el másoknak a problémáidat,pl.nekem is leírhatod privátba.Várom válaszod.:3
2012. dec. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
ez beteges igen, menj szakemberhez!
2012. dec. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát ez az nagyon fiatal vagyok..12 éves vagy csak..tudom hogy nem megoldás ma készültem elmondani anyumnak de félek mit szólna..
2012. dec. 16. 14:51
 5/9 A kérdező kommentje:
Tegnap megint megvágtam magam végig a bal alkarom.
2012. dec. 16. 14:52
 6/9 A kérdező kommentje:
És kérlek ne gyertek azzal hogy még fiatal vagyok milyen gondjajim lehetnek..nagyon sok apukám és anyukám most válnak és nehéz időszak a suli miatt is szóval aki ezzel akar jönni az hanyagoljon!
2012. dec. 16. 14:54
 7/9 Csapólégy válasza:
engem pl. megpróbált megerőszakolni a volt barátom.13 éves vagyok én is tudom,hogy fiatalok vagyunk de lehetnek olyan komoly problémáink mint egy felnőtnek!teljes mértékben megértelek.próbáld abbahagyni énmáregy hónapja nem csin. nagyon nehéz,de sikerülhet!Írj!:]
2012. dec. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Figyelj. En is vagdostam es elmondom miert alltam le.

Az elso ok az hogy feltem hogy lebukok,feltem h tesin,vagy vervetelen lebukok. A masodik ok,hogy feltem hogy elfertozodik. Nem viccelek,ha tenyleg vagdosol tudod hogy szetnyilik a borod,es a verzik is.(Ha komolyabban csinalod).Barmikor bejuthat valami bacilus..elkezd lilulni a karod,lazas leszel es akar amputalas is lehet a vege. En egy filmbe lattam es nagyon megijedtem.Sosem tudhatod hogy mi a tiszta es hogy hol a fertozesveszely. Engem is ezzel ijesztettek be,atgondoltam es egyre kevesebbszer csinalltam..nehez volt,de arra gondoltam ezt majd ugyis kinovom..es ha elfertozodik es le kell amputalni,10 ev mulva egy ilyen hulyeseg miatt fogok nyomorekul elni basszus >< tiszta felelmetesen hangzik :S probalj meg erre gondolni!

2013. jan. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is 12 éves vagyok,én is vagdostam magam, megértelek... sok ideig vágtam magam, de rájöttem hogy ez nem segít..kicsit már éreztem magamon, hogy én nem az vagyok, aki megijed néhány valóban súlyos problémától..persze, ez egy 12 éves szájából most jól hangzik..de tényleg! nem ismertem magamra..és csak néhány hónap után vettem magamon észre, hogy inkább minthogy szembefordulnék maga a problémával inkább elhúzódok és vagdosom magam.És most már kicsit bánom is, hogy vagdostam magam, mert csak 5 centis hegek maradtak a kezemen amik erre az időszakomra emlékeztetnek..már leálltam (megjegyzem nagy nehezen) a vagdosásról, és ebben tudod ki segített nekem?Legjobban Isten..és hidd el Te is képes vagy leállni a vagdosással és szembe nézni a problémával!:) Amúgy ha gondolod írhatsz privátot.:))
2013. aug. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!