Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 13 eves vagyok az baj ha meg...

13 eves vagyok az baj ha meg nem vesztettem el a szuzessegem?

Figyelt kérdés
2012. dec. 15. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy baj.
2012. dec. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
-.-
2012. dec. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 -pandy- ***** válasza:
ez komoly? 13 éves..
2012. dec. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem, sőt jobb is.

Ugyanis Magyarországon a beleegyezési korhatár 14 év, tehát bűncselekményt követnél el és tetted megrontásnak minősülne.

2012. dec. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Elszomorító...


Én 13 évesen nem ilyen dolgokkal foglalkoztam,mi lett ezzel a világgal édes Istenem :( Az összes TV-t a különböző szennylapokkal együtt megkéne semmisíteni

2012. dec. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Most ez komoly?Hé ezt nem a humor kategóriában szeretted volna feltenni?
2012. dec. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

nem nem a humor kategoriaba akartam feltenni ezt a kerdest


es komolyan kerdeztem

2012. dec. 15. 18:37
 8/9 anonim ***** válasza:
mi a fasz? most úgy pofán vernélek......ráérsz ba zdmeg 23évesen nem 13 évesen.... hülye maiak...
2012. dec. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én 21 éves lány vagyok és szűz. És szerintem sem baj. Nem feltétlenül én akartam így, hanem így alakult, de csak azért nem akarok lefeküdni senkivel, hogy elmondhassam, hogy nem vagyok már szűz.


te meg legyél gyerek :) Ne akarj hamar felnőni - nem papolni akarok neked, azt bizto bőven megteszik mások körülötted. Én a te korodban nagy Harry Potter mániás voltam (akkor jelentek meg a könyvek, szóval könnyű volt :D) és próbáltam megtanulni rántottát sütni.

2012. dec. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!