Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc évszakotok,...

Melyik a kedvenc évszakotok, és miért?

Figyelt kérdés
pl: szeretem a nyarat mert és felsorolod xD meg persze érdekességek is jöhetnek, amik mondjuk a téli hónapokat is megszerettetik velem xD

2012. dec. 16. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
A tavasz, mert végre levehetem a kabátot, mert csodás, ahogy megújul a természet, szeretem a tavaszi záporokat és a friss virágok illatát.
2012. dec. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Tavasz: a hangok, illatok, színek, fények, egyszerűen minden, ami ekkor történik a természettel.
2012. dec. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A nyár, mert meleg van és szabadságon vagyok.
2012. dec. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
A tél,mert kellemes idő van,nem rohad rám a ruha,nem vagyok ingerült a bűztől,legyektől stb.Lehet levegőt kapni.Ezenkívül a havat is nagyon szeretem.
2012. dec. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Tél mert mehetek driftülni. Olyankor nyugalom van és mindig tudok elmélkedni filozofálni.Nem leszek saras.Könnyebb összeszedni a kutyaszart.(de tényleg akinek kutyája van annak nagy dolog:D)Mmmm Ja igen én is rühellem a meleget az ellen a szabadban nem tudok védekezni míg ilyenkor csak felveszek egy kabátot és kész na meg nem melegszik fel a sör.
2012. dec. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az összeset szeretem

A nyarat azért, mert nyári szünet van, és lehet medencézni, napozni,nem kell tanulni+ szülinapom van:-)

Tavaszt azért, mert friss levegő van és nagyon szeretem a virágok illatát, nincs se túl hideg se túl meleg pont jó

Őszt, azért mert szerintem ilyenkor a legszebb a természet szép színesek a levelek de annyiban rossz h suli van

Telet azért mert ilyenkor gyönyörűek a hegyek (főleg hogy a Mátrában lakok és az ablak pont Kékestetőre néz) és hogy nincs meleg mert melegbe csak bikinire tudsz levetkőzni (nyilvánosság előtt) télen viszont 20 kabátot is felvehetsz.

2013. márc. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%

Csinálok egy sorrendet oké?:)


1. Tél - Azért mert nagyon hangulatos MINDENT csinálni a hóban. Futni, szánkózni, vagy csak ülni egy padon. Azért is szeretem ennyire a telet, mert tele van fájdalommal. A hideg, a nehézségek, annyira szeretem....


2. Ősz - Azért mert mindjárt jön a tél, és mert ennek is van egy hangulata. Bár nem olyan erős mint a télnek, de szeretem.


3. Tavasz - Van egy hangulata neki is, a villámlások, az esők, a mennydörgés, de sajnos ez sok dolgot megnehezít és eléggé boldog a hangulat tavasszal, mert minden újrakezdődik és ez az amit nem szeretek benne.


4. Nyár - Mert semmilyen. Dög meleg van, hangulata nincs, délután 5-6 órakor is kiégeti a nap a szemedet, izzadsz, jönnek a szúnyogok, gagyi az egész. Így mondjuk jó hogy mellette van 3 jó hónap, mert így ennek is van egy különlegessége, ami a melegben rejlik, ilyenkor, a többi hónappal ellentétben mondjuk kellemes strandra menni, vagy fagyizni, de attól még a fentebb soroltak miatt utálom.

2013. aug. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!