Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Budapestről Békéscsabára...

Budapestről Békéscsabára adnék föl egy mézeskalács figurát de félek hogy eltörik?

Figyelt kérdés

hogy küszöbölhetném ki hogy eltörjön? Gondoltam arra is hogy kibélelem a borítékot olyan buborékos műanyagfélével,tudjátok,az a

,pukkasztós, de nem tudom hol szerezhetnék olyat?

És ha pénteken adom fel akkor kb mikor ér oda?


2012. dec. 18. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Kisebb kartondobozba teszel buborékfóliát, és úgy adod fel. Buborékfóliát szerezhetsz például műszaki cikkeket áruló boltban, mert ott van sok felesleges belőle. Ha pénteken adod fel, akkor legkorábban jövő csütörtökön érhet oda, ugyanis hétfő-kedd-szerda munkaszüneti nap, a hétvégéről nem is beszélve.
2012. dec. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyrészt béleld ki jó, ha nem kapsz buborékfóliát, akkor csomagold textilbe, majd összegyűrt selyempapírt, szalvétával töltsd fel az üres helyeket.

Másrészt írd rá a dobozra, hogy törékeny, vigyáznak rá.

Szerintem ha 21-én adod fel, csak jövőre ér oda.

2012. dec. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mekkora.

Ha nagyobb, vegyél egy dobozt a postán, és abba csomagold bele, jól kibélelve újságpapírral, bonbonos zacskóval, stb-vel. elsőbbségivel add fel nagyobb postán, még délután 3 előtt, akkor másnap már ott lesz.

2012. dec. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!