Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Írnátok nekem szerencsehozó...

Írnátok nekem szerencsehozó tárgyakat /szimbólumokat?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a lóherére vagy a patkóra... ilyesmikre vagyok kíváncsi. Ebben a pár évben elég szerencsétlen voltam, a következőben magamra tetováltatnék mindent ami szerencsét hoz. :)

2012. dec. 18. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
4 levelű lóhere, patkó, szerencsehozó malac, arannyal teli üst, szívárvány, szerencsemanó, 7-es szám vagy amulett, de kedvenc kabalaállatod vagy rituáléd is hozhat szerencsét.
2012. dec. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 2xSü ***** válasza:
A szerencse nagyon sokszor azon múlik, hogy hogy döntesz, mit teszel. Mindenki maga irányítja az életét. Az a baj a szerencsehozó szimbólumokkal, hogy a cselekvés illúziójában ringatnak, hogy tettél valamit azért, hogy jobb legyen az életed, pedig valójában nem tettél semmit. Persze van egy csomó dolog, amire nincs hatásunk, és nem érint minket jól. Ezek egy része természetes, amit el kellene fogadni, nem elbújni előle. A másik része figyelemmel és helyes döntésekkel, tettekkel kompenzálható lenne, csak mi nem figyelünk eléggé, illetve nem gondolunk bele kellően a döntésekbe. (Pl. ha belelépsz a tócsába az nem szerencse dolga, hanem figyelem dolga. Ha elkap egy eső és bőrig ázol, az sem szerencse dolga, hanem tervezés dolga, hogy megnézed az időjárás előrejelzést és viszel magaddal esernyőt.)
2012. dec. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Úgy érzem már mindent megtettem és megpróbáltam... nem jönnek össze a dolgok. Ezt már tényleg csak a szerencsétlenségemnek tudhatom be. Hidd el mindig bizakodom és pozitívan állok hozzá a dolgokhoz. Már nem tudok mit kitalálni. :) Köszönöm a válaszokat.
2012. dec. 18. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!