Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2012 december 21. -én lehet,...

Csaburfi kérdése:

2012 december 21. -én lehet, hogy majd megfogtok döbbenni?

Figyelt kérdés
Száz évvel ezelőtt egy bizonyos TITANIC nevű hajóról mindenki azt hitte,hogy elsüllyeszthetetlen.Amikor azonban bekövetkezett az,ami elképzelhetelen volt,akkor mindenki megdöbbent és hitetlenkedett.Mindenki visszavett abból a gondolkodásból,hogy az ember uralni tudja a természet erőit.Most szintén ez a helyzet,senkisem tart attól,hogy valami mégis bekövetkezik,amire senkisem számít?Lehet,hogy majd mindenki csak lesni fog?
2012. dec. 20. 00:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Meg fogunk dobbenni? Megtanulsz helyesen irni, vagy mi lesz?:) A szo amit keresel igy nez ki leirva: 21-én.

Es mi az, hogy bekovetkezik valami, amire senki sem szamit? Te generaltad az egesz hipe-ot? Te vagy az egyetlen aki azt hiszi lesz valami 21-én? Hivhatlak veszmadarnak?

2012. dec. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
21-én a nap elsötétül... ezt a jelenséget éjszakának hívjuk! :)
2012. dec. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
13%

Kedves kérdező!


Kár a gőzért, mert túl sokan vannak azok akik nem veszik komolyan az ilyen kérdést :) Nem fogsz tisztességes, együtt érző, őszinte választ kapni, mert az emberek a mai világban önzőek,nagyképűek és egoisták.

Kiviccelni,kiflegmázni fognak csak.Ne fáradj.

Egyébként hogy válaszoljak normálisan a kérdésedre, tök mindegy hogy megdöbbenünk vagy sem, mert akkor már semmit sem tehetünk,mivel a természet erejével értelmetlen és lehetetlen szembe szállni.Ez a kérdés mindenki fejében megfogalmazódott már aki értelmes, hidd el.Nem tehetünk semmit, csak várunk és várunk.Pénteken kiderül minden.

2012. dec. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 2xSü ***** válasza:
100%

Kedves kérdező. Utald át az összes pénzedet a számlámra, azt meglátjuk ki fog megdöbbenni. :-) Feltételesen, csak gondolatébresztésként tegyük fel, hogy mégis lesz valamilyen okból világvége. Nos akkor nem megdöbbenni fogunk, hanem meghalni. Te is, tehát nem fogsz kárörvendeni, hogy „ugye megmondtam”, mert nem lesz ki kárörvendjen és nem lesz kinek. Másik oldalról ha elhiszem a kedvedért, hogy lesz világvége, akkor min változtassak? Meg tudom akadályozni? Nem. Máshogy csinálnék bármit is? Nem. (Ha te igen, akkor nem jól élsz.) Tehát változtat bármin is? Nem.


Amit írsz az nem érv. Ezt az érvet akár tegnapelőtt is mondhattad volna arra, hogy összedől a ház felettem. Igen, volt rá esély, mégsem dőlt össze. Vagy az Eiffel-toronyról meg mindenki azt gondolta, hogy össze fog dőlni, azt mégis áll. Ez az érv maximum arra bizonyíték, hogy az ember nem mindig jósol helyesen, de hogy adott témában kinek van igaza, azt majd csak holnap tudjuk meg.

2012. dec. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves valahanyadik válaszoló!


Nem tartom magam sem önzőnek, sem egoistának azért, mert nem hiszek holmi tömeghisztériákban. Összehordtok hetet-havat, amit ti magatok sem vesztek komolyan, csak beijesztetek pár hiszékeny embert.



Én akkor fogok megdöbbenni, ha a fodrásznál kiderül, hogy koromfeketére festette vagy nullás géppel vágta le a hajamat. Más megdöbbenésre nem számítok. Nekem az különben is ünnepnap, és igen rosszul vennél, ha valami őrült öngyilkos merényletet követne el a nyílt utcán, csak mert elhisz ilyen ökörséget. Csupán annyira nem világvége, mint 2000-ben, vagyis semennyire. Nem hiszem el, hogy felnőtt, értelmes emberek bedőlnek mindenféle hoaxnak. Másrészt meg már borzasztóan unom, hogy akármelyik kategóriába megyek ezen az oldalon, ezekbe a sületlenségekbe botlom. Ha ennyire unatkoztok, üljetek össze, és játszatok Wow-ot, de hagyjátok már az unalmas találgatásos kérdéseiteket, mert szörnyen UNALMAS!


És ha írsz, akkor én nem tudom, neked hogyan tanították, de mindenhol máshol a vessző után kell SZÓKÖZT tenni! Inkább azzal foglalkozz, ne a világvégével!

2012. dec. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
menj orvoshoz kérdező
2012. dec. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Száz évvel ezelőtt egy bizonyos TITANIC nevű hajóról mindenki azt hitte,hogy elsüllyeszthetetlen."

Ez a hajó reklámja volt, nem mindenki hitte el. Főleg úgy, hogy korábban is épültek biztonságosnak vélt hajók, amik nyeletlen baltaként tűntek el a hullámsírban.


Ha holnap kitör egy vulkán valami félreeső helyen, ahol a közelben sincs senki és semmi, aki/ami megsérülhetne, az is a "világvége" bizonyítéka lesz a hívők számára. Csak éppen akkor örülni fognak, hogy isten/ufók/magasabb dimenziók lényei/reptoidok (nem kívánt rész törlendő) megkegyelmeztek, és csak figyelmeztetést kapott az emberiség. Az emberek jelentős része így működik. :-(

2012. dec. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt már egy pár világvége. :D

2000-ben, kétezer valahányban is.. meg előtte is egy pár. :) Mégis élek, hajjaj, biztos valami földönkívüli vagyok :O mint ahogy mindenki más is...xd :)

Sok sikert a holnap túléléséhez! Basszus...legalább ne péntekre tennék a világvégét.. :D A hétfőnek jobban örülnék xd

2012. dec. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 royalty válasza:
Ha félsz vegyél Órákat (Bear Grylls-nél) Ő semmitől sem döbben meg Vagy ha az nemelég akkor vedmeg az Ukrán Tulélő csomagot Tartalma: 2 Halkonzerv 1 Viski és 1 Kötél Ha nem lenne Elég a Viski meg a konzerv akkor Kösd föl magadat Praktikus csomag a pánikosoknak :D vagy esetleg még ezt tudom ajánlani [link]
2012. dec. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 2xSü ***** válasza:
Döbb…
2012. dec. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!