Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Smarttarifa 1 díjcsomagban...

Smarttarifa 1 díjcsomagban vagyok, ha lejár az 50 Mb adatforgalmam, tuti biztos h csak lassabb lesz a netem, és nem számol fel további költségeket?

Figyelt kérdés
2012. dec. 20. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
A szolgáltató a szerződésben, az ÁSZF-ben és a hivatalos oldalon is konkrétan leírja hogy mit kínál vagy mit vár el. Szabadon meg lehet nézni.
2012. dec. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

ugyanezt szeretném tudni...


"A tarifacsomagban foglalt belföldi adatmennyiséget valamennyi típusú adatforgalmazás fogyasztja. Az adatmennyiség elfogyását követően az adatforgalmazás lassításra kerül, kivéve a korlátlan adatforgalom típust, amely a számlázási ciklus teljes ideje alatt lassítás nélkül igénybe vehető belföldön (1 Mbit/s letöltési és 256 kbit/s feltöltési sebességgel).


A Smarttarifa 1,2 tarifacsomagok magában foglalnak korlátlan Facebook böngészést belföldön, mely beleszámít a havidíjban foglalt adatforgalomba, viszont nem kerül lassításra a havidíjban foglalt adatforgalom felhasználását követően. (Elérhető sávszélesség Facebook böngészés esetén: letöltés 1 Mbit/s, feltöltés: 256 kbit/s). A Facebook böngészés során felhasznált adatmennyiség a tarifacsomagba (illetve megrendelt adatszolgáltatásba) épített adatmennyiséget csökkenti."


Tehát... ha jól értelmezem adott egy 50 megás net, amit ha elhasználunk csak lelassítják... a Facebook adatforgalma is csökkenti, de annak a sebességét nem korlátozzák le...


erősítsetek meg, hogy így van-e, én sem szeretnék több tízezres számlát a későbbiekben :)

2012. dec. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nah hogy van akkor????
2013. ápr. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!