Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megeshet az hogy tönkre...

Megeshet az hogy tönkre tettem az autó alvázát egy Opel Astra-ról van szó?

Figyelt kérdés
Az történt hogy elég erős vagyok és fogtam és megemeltem az autót a vezető oldali kerék nyilásba kapaszkodtam és éreztem hogy mikor emelem és elhagyta a kerék a földet ugy láttam hogy a hátsó kerék nem. Mintha tekeredett volna az egész autó. Lehet baja ? még nem tudja senki 21 éves vagyok.
2012. dec. 20. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:

A mai személykocsiknak általában nincs alváza, önhordó karosszérián van minden szirszar, egy ócska lemezkollekció az egész. De mit gondolsz, melyik okoz nagyobb terhelést: ha otthon billegteted vagy amikor 100-nál csapkodnak a kátyúk? :)

És ha 21 évesen mázsákat emelgetsz, akkor ezt a vonalat kéne továbbvinni :)

2012. dec. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát igazából csak megilyedtem mert olyan hangja volt mint egy hajónak mikor recseg ropog ...... katkatkatkat :D
2012. dec. 21. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!