Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Emos fiu vagyok es hat baratno...

XEmo Boyx kérdése:

Emos fiu vagyok es hat baratnot keresek aki szinten emos (16 vagyok)?!

Figyelt kérdés

2012. dec. 21. 09:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Hát talán én jó leszek, bár nem vagyok emo-s.

83/F

2012. dec. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De vicces vagy humor herold de en komolyan gondoltam
2012. dec. 21. 12:09
 3/12 anonim ***** válasza:
Minek neked 6 barátnő? :-)
2012. dec. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Miért fontos annyira, hogy a barátnőd is emo legyen? Mondjuk nem is ez a fontos kérdés, hanem inkább az, hogy olyan lányt keresel-e egyáltalán, aki külsőleg olyan, tehát pózer, vagy inkább olyat, aki akár öltözködzet tök átlagosan is, csak az érzései/gondolkodásmódja legyen olyan?

Egyébként manapság rengeteg kislány rajong az emo kinézetű pasikért.

2012. dec. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

höhö ha nem tudnád nincs olyan, hogy "emos" csak emo, meg emok :P :D de ezt neked kéne tudni xdd :D:D én meg emocore-os vagyok és nem vagdosom magam, úgy hogy xD :D

ui.:a net nem a legalkalmasabb csajozásra.... nem is értem minek...

2012. dec. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ha emo pózert keresel az van elég... én nem nézek úgy ki, mint egy emo, de ennek ellenére az vagyok.
2012. dec. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
"xEmo Boyx" A neved alapján nem tűnsz igazi emónak. Az "emos" kifejezésről meg inkább ne is beszéljünk. Am 14 éves emo lány vok. Nem pózer.
2012. dec. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Figyeljetek ide nem vagdosom magam csak ugy oltozom es a hajam olyan enyi.Nem tudom mit vagytok ugy oda -,-"
2013. jan. 2. 22:09
 9/12 anonim ***** válasza:
pedig jobb lenne ha vagdosnád magad, kisfiam
2013. jan. 4. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
"nem vagdosom magam csak ugy oltozom es a hajam olyan" na ettől teljes mértékben kiakadok! XD Ha csak úgy öltözöl és a hajad is olyan attól nem vagy "emos", ami egyébként emo, csak egy nagy pózer vagy. Az hogy valaki emo vagy nem emo az nem attól függ, hogy hogy néz ki hanem, amit érez. Én egy emo lány vagyok, de pl. ritkán vasalom a hajam. Az pedig hogy csak az emok vagdossák magukat hülyeség. A legtöbb ember azt hiszi hogy ez miatt emo az emo. Na az ilyeneket ki kellene baszni a világűrbe. 15/L
2013. jan. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!