Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a : A Szent...

Mi a véleményetek a : A Szent Johanna Gimi könyvről?

Figyelt kérdés
2012. dec. 21. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A világ leges legjobb könyve <33 Imádom :)
2012. dec. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Nos.Egyszerűen nem lehet nem szeretni, (bár valakinek sikerült,nem is értem). A népről, a népnek, a nép egyszerű nyelvén. Nem csöpög a nyáltól, de valahol, mégis egy kicsit erről szól. Barátok,programok...mint egy átlagos tini élete. Leiner Laurának, egyszerűen zseniális humora van, olyannyira, hogy még én is értem.(Nincs humorom,sajnos)Te olvastad már? Mi a véleményed róla?
2012. dec. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
ha elkezded nem tudod letenni :D imadom❤
2012. dec. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Imádom, imádom, imádom.. !!! <3 Még csak júniusban kezdtem el olvasni és egyszerűen nem bírtam letenni. :) Júliusban szülinapomra megkaptam a 2. és a 3. részt. Most karácsonyra pedig egyszerre mind a többi részt a hétig. :) Napi 150-200 oldalt olvastam. Tudom sokat nem fogják ezt elhinni de így volt.! Sőőt, anyumék máár azt mondták ne olvassak annyit mert a szemem kárára fog menni. Dee egyszerűen nem bíírom letenni. :) És ha esetleg szemüveggel kell majd egyszer olvasnom magamra fogom vállalni... :)

A történetről pedig annyit, hogy a tinik életének problémáival foglalkozik és szinte mikor olvasom belérzem magam a történetbe. :) De szerintem evvel nemcsak én vagyok így!!!

I luv SzJG <3

2012. dec. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ancsi100000 válasza:
Imádom igazábol a könyv ha több részes lenne azt is elolvasnám és nagyon várom a nyolcat még egyszer lehet hogy elolvasom!!! <3
2013. jan. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nekem is nagyon tetszik ..... <3 várom a 8. részét !!! :D :) a szereplők is nagyon tetszenek nekem :)
2013. jan. 10. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!