Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek most? A munkám...

Mihez kezdjek most? A munkám pocsék, de ha felmondok, el kell költöznöm a barátomtól, és megint alig találkozunk majd.

Figyelt kérdés

Három-négy hónapja költöztem a barátomhoz. Anyja kritériuma az volt, hogy dolgozzak. Na igen, de ebben a világban nem könnyű állást találni semmi ismeretséggel. Nemrégiben azonban botrány lett a családban, hogy én nem keresek állást. Pedig kerestem, de hiába írtam megannyi email-t, meg telefonáltam, sehova se kellettem, mert Győr Moson Sopron megyében kellene a német nyelvtudás. Viszont ahol én tanultam anno, oda meg az angol kellett.

Szóval miután leérettségiztem, barátomhoz költöztem. És az anyukája szerzett nekem állást. Egy kis településen élelmiszerüzletbe. Első nap máris katasztrófa volt. A munkatársak lekezelőek voltak, és velem végeztették a piszkos melót, mondván majd a hülye megcsinálja. Kicikiztek, mert vékony vagyok, és mert nem tudom elsőre, mi hol van... természetesen semmi segítséget nem kapok, és már rengetegszer éreztem úgy, hogy amikor elvonultak és rámcsukták az ajtót kibeszéltek. Hiába mondom a főnöknek mi folyik ott, azok, akik ott dolgoznak, már évek óta csinálják és rutinosak. Persze, hogy én lennék elküldve ha panaszkodnék. Már második nap jövök sírva haza, úgy, hogy semmi kedvem enni, inni se.

De tegnap kaptam egy email-t egy előző jelentkezésemről, hogy meghallgatnának. Pénzügyi cég, irodai munka. De nem tudom mi lesz. Teljesen el vagyok keseredve. Szeretnék máshol dolgozni, helyben. És csak annyit kérnék, ne csesztessenek, mert nem könnyű pályakezdőnek lenni, de próbálkozom. Miért olyan nehéz ezt mindenkinek megérteni?


2009. aug. 23. 19:44
 1/1 anonim ***** válasza:

sztem várd meg hogy mi lesz ezzel az irodai munkával, hátha összejönne

olyan megoldás is lehetne hogy a barátoddal költözzetek, tudom hogy ez bajos...de pl meg lehetne beszélni hogyha sporoltatok egy kis pénzt akkor vmi más után néztek

és ez számodra is reményt adna hogy mondjuk pár hónap múlva jobb lesz

2009. aug. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!