Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vitay Gorgina átudot e volna...

Vitay Gorgina átudot e volna íratkoznia Matulából az állami kokas pál gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Vitay Gorgina átudot e volna íratkoznia Matulából az állami kokas pál gimnáziumba ?
2012. dec. 21. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, mert az apja megállapodást kötött Torma Gedeon igazgatóval, hogy ebben az intézményben "őrizzék" a lányát, akkor is, ha ő netán meghalna. Nem tudom, olvastad-e a könyvet, de Kuncz hadnagynak sem adta ki, mikor behazudta, hogy a tábornok nagy beteg és hozzá kell a lányt elvinnie. Egyébként is abban az időben nem úgy mentek a dolgok, mint manapság, hogy a tinédzserek azt csinálnak, amit akarnak.
2012. dec. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy rémlik, hogy a Kokas Pál fiúgimnázium volt, így a válasz nem. :)
2012. dec. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1 Es válaszadó igen ezeket amiket felsoroltál tudom már nagyon sokszor láttam a filmet és azokat a jeleneteket amiket emlitetél . Én sajnáltam Vitay Georginát apjának szerintem mielöt elvitte az apja Ginát Árkodra megkellet volna mondani a lányának a teljes igazat azért kerül oda mert háború van és hogy ne tudják elkapni hogy apját zsarolhassák hogy bántják a lányát. Gina biztossan megértete volna a helyzetet és szerintem a Kokas Pál gimnáziumba is jó helye let volna mert ha ezeket a dolgokat tudja akkor ő is ovatos lett volna szerintem. Volt egy jelenet amikor Torma Piroskának adta a smin és az ékszereit aztán ugye az ápolonő rajt kapta őket hogy Torma Piroskával ezeket a tárgyakat nézegetik és amikor Torma Gedeon kihallgata Ginát ugye azt is mondta neki ha nembecsüli meg ezt az intézetet el is küldhetik meg ugye amikor Gina megmondta hogy megszököt és bucsu levelet írt az apja nondta a láníának szereze vissza a bucsu levelet mert ha eltanácsolják miatta akkkor hova vigye ? Na azért vannak érdekes dolgok a regényben. Meg amikor volt a biblia elötti verseny és Bánki Zellemét Krieger és Kun Éva megszegték a házirendet azt mondta nekik torma Gedeon A karácsony közeledte semmi lazulást nem eredményezhet mert eza Matula és Nem a Kokas Pál AHOVA BÁRMIKOR ÁTIRATKOZHATNAK HA OHALYTJÁK de hoygan ? Hisz senkivel nembeszélhettek semmit szerintem Torma Gedeon azért hazudos is volt hisz senkinek nemszabadot a diáknak panaszkodni akkor hogy jelezte ha iskolát akar válltani ?
2012. dec. 22. 23:24
 4/4 A kérdező kommentje:
" Es válaszadó ! Aról nem ír semmit a könyv hogy a Kokas Pál Fiú iskola az egy állami gimnázium Árkodon és a Matula és a Kokas Pál gimbázium nencsipi egymást . Az állami iskolások mindig mikor meglátják a matulás lányokat röhögve beszólnak nekik szenthurkák a matulások meg néha kukorékolnak mert ugye amelyik matulás lányt rajtkapják az büntetést kap hogy vallásos létére nem példamutatoan viselkedik. Szerintem a Kokas Pál Gimnázium jobb én oda jáértam volna biztos hogy megszöktem volna a matulából. Vitay Georgina meg gyáva volt én ha az apja megmondta az igazat mi van akor is eljutotam volna a Kokas Pál gimnáziumba.
2012. dec. 22. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!