Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy jobban...

Mit csináljak hogy jobban értékeljem magam? 15/L

Figyelt kérdés
Állandóan azt hiszem hogy sosem leszek sikeres,hogy nem lesz tehetségem soha semmihez.Akárki mondja(bár nem sokan,csak 2-3 ismerősöm+a családom mondja)nem hiszem el hogy szép vagyok,sőt inkább rondának tartom magam (néha,nagyon ritkán szépnek látom magam,de max 1 napig,utána megint nem).Bár erre rátesz hogy azon a 2-3 emberen kivül akit említettem mindenki azzal jön hogy milyen csúnya,undorító vagyok.Elég sokat csúfoltak mindig,amitől olyan csendes lettem hogy szinte senkivel nem nagyon beszélek(előtte se volt nagy szám,de azért rendesen beszélgettem az emberekkel),és az emberek akiket mostanában ismertem meg nem értik(jogosan)hogy miért vagyok ilyen.Nem hiszem el hogy valaha is kelleni fogok valakinek(nem csak arról van szó hogy azt nem hiszem hogy most,hanem hogy 20-30 évesen sem),de ha a példa kedvéért elhitetem magammal hogy esetleg mégis fogok valakinek, akkor meg attól félek hogy egyszer nem lesz megfelelő a viselkedésem,egyszer rosszat mondok/teszek és ezért nem fogok kelleni neki.

2012. dec. 22. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
ha mutatsz képet segíthet egypár harmadik fél vélemény
2012. dec. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 2xSü ***** válasza:

> hogy sosem leszek sikeres,hogy nem lesz tehetségem soha semmihez


A siker a legtöbb esetben nem tehetség, hanem erőfeszítés, munka, kitartás, akarat, türelem dolga.


Hogy mennyire vagy szép, azt persze ennyi leírásból nem lehet megmondani. De megsúgok valamit. Nem is fontos. Ismerek olyan lányt, akinek a széle-hossza egy, mégis nagyon kedves, vidám, kiegyensúlyozott, humoros, közvetlen. Jól érzi magát a bőrében, és már elég hosszú ideje stabil párkapcsolatban él. A forma egy dolog, az sem elhanyagolható, de a tartalom a lényeg. Ismerek ellenpéldát is. Van olyan lány, akit simán neveznék egy szépségversenyre, de még nem láttam szívből nevetni, mosolyogni. Nem is tudok róla, hogy az elmúlt pár évben lett volna barátja. Persze legyeskedtek körülötte a fiúk, de nem túl sokáig.


> ha a példa kedvéért elhitetem magammal hogy esetleg mégis fogok valakinek, akkor meg attól félek hogy egyszer nem lesz megfelelő a viselkedésem,egyszer rosszat mondok/teszek és ezért nem fogok kelleni neki.


Úgy tűnik nem volt valódi párkapcsolatod. Ez nem így működik. Egy valódi, stabil alapokon álló párkapcsolatban az ember ismeri a másik hibáit, hiányosságait, de ennek ellenére szereti a másikat.

2012. dec. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!