Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit válaszoljak a srácnak,...

Mit válaszoljak a srácnak, amit kérdezett tőlem? (lent)

Figyelt kérdés
Elkezdtem beszélgetni egy sráccal facebookon,akit nemrégen ismertem meg.Elkezdtünk komolyabb dolgokról beszélgetni,kérdezett tőlem pár személyesebb dolgokat,amikre válaszoltam,de egy kérdésnél megakadtam.Megkérdezte hogy ha kavarnák vele,meddig mennénk el?Én még szűz vagyok,és fiatal is.Nem akarom elsietni.Mit válaszoljak,hogy ne nézzen gyökérnek?
2012. dec. 25. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez csak lyukra vadászik... Válasz? SKY CHANNEL, SUPER CHANNEL - FELEJTSEN EL!!! Személyes dolgokat meg soha SOHA ne adj ki!!! Tapogatózós kérdésekre csak nem egyértelmű válaszokat adj! Hadd rágja a kefét,mert csak találgathat! Ha meg nagyon erőlteti a válaszadásodat,akkor jelöld be,hogy nem fogadod az üzeneteit,vagy jelöld SPAM-nek!
2012. dec. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod!! Pár napja ismertem,de ma este tényleg leszűrtem hogy lyukra vadászik,de az enyémbe nem fog .. :DDD
2012. dec. 27. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!